Star Wars x Fortnite: darmowy skin i więcej nagród!

Aktualności Star Wars x Fortnite: skomentuj Dartha Maula, zobacz Stormtroopers i ciesz się całkowitym zyskiem z tego wydarzenia!

Star Wars powraca do Fortnite i Epic Games z małymi platformami i wielkimi okazjami! To zupełnie nowe wydarzenie, które pozwala ci zdobyć kosmetyki, w tym darmowy skin! To wydarzenie na 4 maja.

Dlaczego wydarzenie Star Wars na Fortnite?

Wiele wydarzeń Star Wars na Fortnite było związanych z premierą nowego filmu. Tym razem jest inaczej, ponieważ jutro jest 4 maja. Data ta jest szczególna, ponieważ po angielsku brzmi „May the Fourth”, co przypomina słynne zdanie z sagi „Niech moc będzie z tobą”. Co roku 4 maja obchodzone są wydarzenia związane z tą licencją.

Co nowego?

Na Fortnite pojawiła się nowa seria skinów Star Wars. Ale to nie wszystko! Oprócz serii skinów odbędzie się wydarzenie, w którym będziesz mógł zdobyć całkowicie darmowy skin! Wydarzenie jest dostępne tylko przez ograniczony czas – do końca miesiąca. Aby zdobyć różne nagrody, musisz wykonywać zadania i zdobywać punkty postępując na pasku wydarzenia. Możesz też kupić wersję premium pasa, aby odblokować dodatkowe nagrody, takie jak skin Dark Maul. Jednakże, grając w darmową wersję, możesz zdobyć darmowy skin Clone Trooper.

Podsumowanie

Jeśli jesteś fanem Star Wars i Fortnite, nie przegap tego wydarzenia! Jest to doskonała okazja, aby zdobyć darmowy skin i inne nagrody. Pamiętaj, że wydarzenie jest dostępne tylko przez ograniczony czas, więc zacznij grać już dziś!

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6452a12636014422a5b4509bfbbce19d&url=https%3A%2F%2Fwww.jeuxvideo.com%2Fnews%2F1740969%2Fstar-wars-x-fortnite-comment-obtenir-darth-maul-ses-stormtroopers-et-profiter-totalement-de-l-evenement.htm&c=8117229609441408479&mkt=fr-fr