Sprint taktyczny osłabiony w rozdziale 5 Fortnite

Czy jesteś fanem Fortnite i nie możesz się doczekać, co przyniesie Ci Rozdział 5? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce! Najnowsze przecieki ujawniają ogromne zmiany w rozgrywce, w tym ograniczenie biegania taktycznego. Przygotujcie się więc, bo rozdział 5 zapowiada się epicko!

Drastyczne zmiany w rozgrywce

Społeczność Fortnite jest obecnie oczarowana nowym sezonem poświęconym napadom w Epic Games, ale przecieki wciąż ujawniają radykalne zmiany, które nadejdą w rozdziale 5. Wiemy już, że pod koniec roku zostanie uruchomiony tryb wyścigowy z możliwością dostosowania pojazdów i własną przepustkę bojową. Przecieki wskazywały także na całkowite zniszczenie obecnej mapy Fortnite.

Rzeczywiście, Doktor Slone pracuje nad ryzykownym planem ucieczki przed Ostatnią Rzeczywistością, który może zaprowadzić ją i wszystkich innych graczy na Księżyc. Liczne półksiężyce obecne w Sezonie 4 Rozdziału 4 zdają się potwierdzać tę teorię.

Nieoczekiwane zmiany w ruchu

Nowy wyciek od użytkownika X, GMatrixGames, ujawnia, że ​​system poruszania się w Fortnite ulegnie zmianom, a gracze mogą nie być zadowoleni z tego, co stanie się z wyścigami.

Według tego źródła wyścig taktyczny zostanie osłabiony w 5. rozdziale Fortnite. Mnożnik prędkości roboczej zostanie zmniejszony z x1,4 do x1,3. Na pierwszy rzut oka ta zmiana może wydawać się niewielka, ale powinieneś wiedzieć, że prędkość działania nie jest już zbyt wysoka w Rozdziale 4 Sezonu 4 Fortnite. To zmniejszenie sprawi, że kręcenie się bez pojazdu stanie się jeszcze trudniejsze, zwłaszcza jeśli Slap Juices i Slap Splashes zostaną usunięte z gry.

Ponadto GMatrixGames twierdzi również, że przekraczanie przeszkód powróci w rozdziale 5 Fortnite. Według statystyk dostarczonych przez to wiarygodne źródło wycieku, pokonywanie przeszkód zostanie usprawnione po ich powrocie.

Warto zaznaczyć, że Epic Games nie potwierdziło jeszcze tych zmian, zatem będziecie musieli wyczekiwać oficjalnych zapowiedzi, aby potwierdzić lub zdementować te przecieki.

Źródło: www.dbltap.com