Sprawdź wyzwania Wastelander w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3

Wyzwania Wastelander w Fortnite to jedna z największych nowości tego sezonu, nowa forma wyzwań w grze. Gdzie je znaleźć i jak je ukończyć?

Mapa wyzwań Fortnite Wastelander

Pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć w przypadku Wyzwań Wastelander w Fortnite, jest to, że nie są to zwykłe zadania. Jeśli chcesz je odebrać, musisz udać się w określone miejsce na mapie. Obecnie te terminale inspirowane Falloutem można znaleźć na całej wyspie, co stanowi część współpracy ze skórkami w ramach przepustki bojowej C5 S3. Udając się do tych lokalizacji, zobaczysz zrujnowany terminal, w którym możesz aktywować wyzwania Wastelander w Fortnite. To, który z nich otrzymasz, jest losowe, ale możesz udać się do wielu terminali na grę, jeśli chcesz znaleźć dokładnie takie wyzwanie, jakiego szukasz, nawet jeśli są one dość daleko od siebie.

Jakie są wyzwania?

Tutaj możesz je znaleźć, ale jakie wyzwania czekają na Ciebie, gdy zostaną aktywowane? Każdy terminal zapewnia inny dodatkowy warunek rozgrywki. To dodatkowe zasady, które dotyczą tylko Ciebie! Są o wiele trudniejsze niż zwykłe wygranie meczu. Oto różne dodatkowe wyzwania, które napotkasz po aktywowaniu jednego z wyzwań Wastelander w Fortnite: Płonące gorące przedmioty, Pełny gaz, Ziemia to lawa, Zacięte magazynki, Trwałe obrażenia, Nieosłonięty.

Jak je rozpocząć i zakończyć?

Każde z wyzwań Wastelandera przedstawia inny problem. Aby je ukończyć, oprócz trudniejszych zasad, musisz najpierw ukończyć wyzwanie polegające na wygraniu gry. Każdy ma kilka wskazówek, które mogą ułatwić sprawę. W zależności od tego, co otrzymasz, gdy dotrzesz do lokalizacji Wastelander Challenge w Fortnite.

Źródło: estnn.com