Sprawdź trofeum Swarovski’s Fortnite Champion Series


Masz ochotę na mistrza Fortnite? Cóż, jeśli jesteś jednym z nielicznych szczęśliwych graczy, którzy dostali się do tegorocznej serii Champion Series, czeka cię nie lada gratka. Po raz pierwszy turniej ma teraz swoje własne trofeum, zaprojektowane i wykonane przez Swarovskiego.

Chwała wygranej w hiperkonkurencyjnym turnieju jest wielka. Jako gracz, nic nie może przebić wrażenia, że ​​twoje godziny (i godziny) gry są potwierdzone ogromną wygraną. Oczywiście nagroda pieniężna na końcu tego wszystkiego to również ogromny bonus.

Jeśli chodzi o gry takie jak Fortnite i League of Legends, nagrody pieniężne nie są niczym małym. Jak brzmią 3 miliony dolarów za zajęcie pierwszego miejsca? Ładne, prawda?

Chociaż jest to kwota zmieniająca życie, wszyscy lubimy zabierać do domu medal lub trofeum za nasze zwycięstwa – a w tym roku seria Fortnite Champion Series ma własne trofeum.

Zaprojektowane i wykonane przez mistrzów Swarovskiego, trofeum czerpie inspirację z tegorocznego chromowanego logo FNCS. W centrum trofeum znajdziesz logo FNCS wraz z niestandardowymi kryształami Swarovskiego z opalizującym efektem zmieniającym kolor, który przechodzi od fioletu do niebieskiego.

Upewniając się, że trofeum jest sprawą osobistą, imiona zwycięzców zostaną wyryte na trofeum. Ostatni kawałek ma 18 cali wysokości i waży 15 funtów.

Chociaż zawody są dostępne tylko na zaproszenie, trwające od 12 do 13 listopada, ty i twoja drużyna możecie mieć swoje w Legends Landing, gdzie znajdziecie wersję trofeum w grze.

Kupuj nasze ulubione produktyŹródło : https://www.highsnobiety.com/p/swarovski-fortnite-champion-series-trophy/