Sprawdź nowe zmiany w balansie Fortnite Rozdział 5 Sezon 3

Sprawdź wszystkie nowe zmiany w balansie, które właśnie pojawiły się w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3, w tym zmniejszone Pięści Nitro, ulepszony Taktyczny AR i nie tylko.

Zmiany w balansie w Fortnite Sezon 3, Rozdział 5

Od czasu do czasu Fortnite wprowadza zmiany w balansie, aby zachować świeżość w Battle Royale. W Rozdziale 5 Sezonu 3 samochody Nitro – które dominowały na początku sezonu – otrzymały już kilka osłabień, aby dać innym graczom szansę na przeciwstawienie się im.

Po przywróceniu Boogie Bomb niektórzy gracze znaleźli kreatywne sposoby na przeciwstawienie się wrogom. Przykładem jest użycie bomby do trwałego wyrzucenia gracza z samochodu.

Teraz pojawiły się nowe zmiany, o czym udostępniono w poście na X, a tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o aktualizacjach Fortnite z 7 czerwca.

Informacje o aktualizacji Fortnite z 7 czerwca: wszystkie zmiany w rozdziale 5, sezonie 3

Nitro Pięści to nowa, potężna broń do walki wręcz.

Jedną z zauważalnych zmian jest zmniejszone obrażenia ciosów i cięć Nitro Pięści, zupełnie nowego przedmiotu, którego niektórzy gracze używają do zwalczania samochodów oprócz Boogie Bomb.

Zmniejszono także obrażenia zadawane przez granatnik i wieżyczkę karabinu maszynowego. Pełne informacje o łatce i zmianach znajdziesz poniżej:

Jeszcze bardziej zwiększ efekt Nitro dzięki zwiększonemu stosowi Splash Nitro (efekt Nitro zapewnia również nieskończoną wytrzymałość!)

Zwiększono obrażenia taktycznego karabinu szturmowego.

Harbinger SMG ładuje się szybciej i ma zwiększoną szybkostrzelność. Brr brrt!

Zmniejszono obrażenia od ciosów i cięć górnych Pięści Nitro zadawane budowlom oraz obrażenia od ciosów powietrznych zadawane budowlom i graczom.

Nieznacznie zmniejszono obrażenia wieżyczki granatnika zadawane graczom.

Nieznacznie zmniejszono obrażenia i szybkostrzelność wieży karabinu maszynowego.

Naprawiono błąd powodujący większe obrażenia Boom Bolt dla konstrukcji zbudowanych przez graczy, niż zamierzono.

Wraz z ulepszeniami taktycznego karabinu szturmowego i pistoletu maszynowego Harbringer będą one prawdopodobnie częściej widywane w Battle Royale, zwłaszcza w połączeniu z najlepszymi modyfikacjami broni.

Z drugiej strony samochody mogą nadal być przydatne, ale dzięki przedmiotom, które mogą teraz im przeciwdziałać, gracze będą musieli zachować znacznie większą ostrożność podczas ich używania.

Źródło: www.bing.com