Sprawdź najlepsze mody do swoich samochodów w Fortnite Rozdział 5, Sezon 3

Fortnite Rozdział 5, Sezon 3 wprowadził ogromne bitwy samochodowe i różne sposoby modyfikowania pojazdów, aby zmaksymalizować rzeź. To skrzyżowanie Mad Maxa i Fortnite i jest świetne.

Najlepsze modyfikacje samochodów do wykorzystania w Fortnite Rozdział 5, Sezon 3

Obecnie istnieją tylko dwa różne samochody, które można modyfikować. Pierwszy to samochód sportowy, który może pomieścić tylko dwie osoby, więc jeśli grasz w trzy lub cztery osoby, może to nie być idealny samochód dla Ciebie. Drugim samochodem, który możesz modyfikować, jest SUV. W przeciwieństwie do samochodu sportowego może pomieścić do czterech osób i ma więcej zdrowia. Nie jest jednak tak szybki jak samochód sportowy i może być nieco trudniejszy w prowadzeniu.

Pierwszą rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, są opony kuloodporne. Są one niezbędne, ponieważ przy tak dużej liczbie strzelaniny wiele z nich trafi w opony, a tylko w ten sposób można mieć pewność, że nie eksplodują w trakcie walki, uniemożliwiając kontrolowanie pojazdu.

Teraz, gdy masz już opony kuloodporne, następnym razem będziesz chciał poszukać zderzaka z kolcami. Jest to szczególnie ważne, ponieważ jeśli przejedziesz tym graczem lub uderzysz w jego samochód, zada on jeszcze większe obrażenia niż zwykle.

Na koniec będziesz chciał wyposażyć wieżyczkę karabinu maszynowego. To natychmiast zadaje obrażenia samochodom lub graczom, gdy tylko trafi w cel, w przeciwieństwie do wieżyczki z granatnikiem, która eksploduje kilka sekund po strzale. To, co sprawia, że ​​wieża karabinu maszynowego jest świetna, to fakt, że możesz strzelać bezpośrednio do innych kierowców lub pasażerów w samochodach wroga, potencjalnie nokautując ich w połowie walki, zamiast dostosowywać ogień do trajektorii granatów.

Wskazówki dotyczące samochodu w Fortnite

Ważne jest, aby podczas każdej gry upewnić się, że Twój samochód jest odpowiednio wyposażony, ale ważne jest również, aby zawsze mieć w ekwipunku co najmniej jedną latarkę naprawczą za każdym razem, gdy zasiądziesz za kierownicą. W pełni naładowana latarka naprawcza może naprawić samochód co najmniej dwa razy, zanim się wyczerpie.

Jest to szczególnie przydatne, gdy znajdziesz się w późniejszych kręgach dowolnej gry, gdzie często nie ma zbyt wielu stacji naprawczych dla Twojego samochodu. Dzięki temu nie wybuchniesz, gdy znajdziesz się w późnej fazie gry.

Jeśli grasz w więcej niż dwie osoby, świetną strategią jest zlecenie napraw tej, która nie znajduje się na wieży. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić, że Twój samochód eksploduje w środku walki, a dwaj gracze z przodu będą mogli skupić się na eliminowaniu wrogów.

To naprawdę wszystko, co musisz wiedzieć o samochodach w Fortnite i jak najlepiej je wykorzystać! Powodzenia.

Źródło: kotaku.com