Sposoby na zdobycie skórek Dragon Ball w grze Fortnite! Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej!


Fortnite to gra środowiskowa z otwartym światem, w której toczy się walka o inne postacie i jest kontrolowana przez graczy. Gra Fortnite ma również wiele postaci crossover, które są również niezawodne. Istnieje istota przypominająca zombie, która jest intruzem, dzięki czemu gracze mogą grać samodzielnie lub z przyjaciółmi jako gracze w trybie współpracy pod tytułem lub trybem o nazwie „Save the World”.

Dotyczy to tylko walki, w której gracze mogą zniszczyć stworzenie zombie.
W grze na dwa tygodnie jest wiele trybów. Gry dwutygodniowe są dostępne w sekcji darmowej gry na urządzeniach takich jak Xbox Series X/S, PC, Mobile PS 5, PS 4, Switch i Xbox One.
Ten artykuł dotyczy dokładnie sposobów na zdobycie skórek Dragon Ball w grze na dwa tygodnie.

Goku Beerus, Vegeta i Bulma to 4 postacie Dragon Ball, które występują w grze na dwa tygodnie. Problem z zakupem skórek Dragon Ball polega na tym, że gracze muszą stracić prawdziwe pieniądze w ItemShopie.

A to jest skomplikowane z każdego innego powodu. Omówione wcześniej cztery postacie Dragon Ball mają wiele alternatywnych stylów i mają ze sobą szereg ekwipunku. Musi być 2000 V Bucks dla Son Goku, 1800 V Bucks dla Vegety i 1200 V Bucks dla Bulmy.

Na przykład Kamesennin ma powłokę Mistrza Roshi, a Goku ma takie rzeczy jak słup mocy. Ale tutaj liczą się prawdziwe pieniądze, a także są w stanie mieć swoją ulubioną postać w Fortnite: Dragon Ball całkowicie polega na pieniądzach. W przeciwieństwie do innych płatnych przedmiotów, takich jak skórka Wolverine w programie Fortnite’s Crew Membership, sama skórka jest dobra i zawiera transformacje.

Tutaj jest pewien techniczny sposób na zdobycie rzeczy zamiast wypłacania pieniędzy. Oznacza to, że gracz może potencjalnie uwolnić moc, aby mieć towary i przedmioty Dragon Ball. Ponieważ nowa zakładka o nazwie Power Unleashed zawiera mnóstwo nagród i przedmiotów, które są bezpłatne dla graczy bez żadnych kosztów.

Rzeczy takie jak ładowanie emotikonów, back bling Smoczego Jeźdźca i podnoszenie poziomu przepustki bitewnej mogą się przez to przebić. Po ukończeniu zadania zdobycia Dragon Ball i odblokowania Shenron Glider gracze Fortnite mogą zdobyć jeszcze więcej towarów, zbierając wszystkie 7 z nich.

To nie jest to, ponieważ jest też spray do jedzenia Beerusa, a Bóg głupkowatego jedzenia ramen jest inną bronią tego rodzaju, która również dla tych graczy, którzy podnieśli trzy punkty. Najzdolniejsi gracze Fortnite mogą uzyskać możliwość wzięcia udziału w turnieju o nazwie Dragon Ball Tournament of Power.

„Zawsze bądź z nami aktualizowany, odwiedź GeeksULTD, aby uzyskać aktualizacje w czasie rzeczywistym”Źródło : https://www.geeksultd.com/2022/08/fortnite-ways-to-get-a-dragon-ball-skins-in-fortnite-game-read-to-know-more/