Społeczność Fortnite nie jest pod wrażeniem tej „nużącej” nowej funkcji

Nowa aktualizacja Fortnite: niezadowolenie graczy

Najnowsza aktualizacja Fortnite przyniosła wiele zmian w grze, ale nowa „nużąca” funkcja nie jest przyjęta przez graczy z otwartymi ramionami. Rzeczywiście, nowy wygląd „szafki” w grze, w której przechowywane są wszystkie kosmetyki, akcesoria i skórki, jest znacznie bardziej skomplikowany w użyciu niż wcześniej.

Choć aktualizacja ta nie znalazła się w najnowszych informacjach o łatce wydanych 2 stycznia 2024 r., niezadowoleni gracze narzekają na frustrujący nowy wygląd „szafki”, o czym świadczy post na subreddicie Fortnite. W poście, o którym mowa, znajduje się krótki film pokazujący, ile czasu zajmuje zastosowanie pełnego ustawienia wstępnego znaku. Z filmu wynika, że ​​cały proces trwa obecnie około 23 sekund i 11 kliknięć, podczas gdy wcześniej wymagał tylko dwóch kliknięć.

Ten stosunkowo długi proces jest spowodowany głównie niekończącą się nawigacją wymaganą do przejścia z jednej wstępnie ustawionej strony na drugą. Ponadto te problemy projektowe są jeszcze bardziej nasilone na konsolach, ponieważ gracze na PlayStation i Xbox muszą ręcznie przewijać „każde ustawienie wstępne”, zanim znajdą akcesorium lub kosmetyk, którego szukają.

Zakłopotanie graczy w obliczu zmian

Większość graczy komentujących wątek na Reddicie jest zdumiona decyzją Epic Games o zmianie interfejsu użytkownika „szafy”, który był już doskonały. Jeden z użytkowników powiedział: „Nadal nie mogę uwierzyć, że ktoś zaakceptował tę głupotę, myśląc, że jest lepsza. Zwłaszcza, gdy to, co było wcześniej, było już idealne. » Twórcy nie odpowiedzieli jeszcze na te skargi, więc nie jest pewne, czy projekt zostanie przywrócony. Jednak zbiorowa frustracja społeczności może skłonić ich do powrotu do poprzedniego układu.

Podczas gdy czekamy na wprowadzenie tych zmian, zajrzyj na nasze strony dotyczące tworzenia konta Fortnite, korzystania z karty podarunkowej Fortnite i najrzadszych skórek Fortnite wszechczasów.

Źródło: www.bing.com