Sony – różnorodne gry na żywo dla fani PlayStation

Sony twierdzi, że jest bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej

Sony opublikowało nowy wywiad dla GamesIndustry.biz, w którym wyjaśnia swoje plany dotyczące usług na żywo w przyszłości. Według szefa PlayStation Studios, Hermena Hulsta, firma pracuje nad 10 tytułami, które można określić jako „usługi na żywo”, ale nie są to tylko klonowanie Destiny czy Fortnite.

Tworzymy różnorodne gry

Hulst wyjaśnił, że PlayStation Studios tworzy gry dla różnych gatunków, harmonogramów i skal wydań. Firma projektuje również gry dla różnych odbiorców i czerpie pewność z osiągnięć w tworzeniu światów i historii, które kochają fani PlayStation.

Co mówi Sony o Firewalk Studios?

Wywiad był reakcją na ogłoszenie przejęcia przez Sony Firewalk Studios, zespołu pracującego obecnie nad niezapowiedzianą grą wieloosobową na PS5 i PC. Hulst wyjaśnił, że Sony ściśle współpracowało z Firewalk od dłuższego czasu i miał niesamowitą pewność co do tego, co tworzą, co skłoniło ich do tego kroku.

Przykłady gier usług na żywo

Wiele gier Sony już przyjęło model usługi na żywo, na przykład Gran Turismo 7 i MLB The Show 23. Można go zastosować nawet w grach dla jednego gracza, takich jak Assassin’s Creed Valhalla. W przygotowaniu jest 10 gier na żywo, w tym The Last of Us Multiplayer i podobno trwają prace nad ponownym uruchomieniem Twisted Metal.

Obietnice Sony

Hulst obiecuje, że Sony rozumie konkurencyjne środowisko i czas, jaki gracze poświęcają usługom na żywo. Firma chce dostarczać gry najwyższej jakości, a ich 10 nadchodzących tytułów pokazuje, że firma jest bardziej zróżnicowana niż kiedykolwiek wcześniej.

„Rozumiemy konkurencyjne środowisko i czas, jaki gracze poświęcają usługom na żywo. Chcemy też dostarczać gry najwyższej jakości” – Hermen Hulst

Jakie gry z usługą na żywo chcesz od Sony? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Autor: Liam

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=644fa9c588b74fd683f57cf321969fe2&url=https%3A%2F%2Fwww.pushsquare.com%2Fnews%2F2023%2F05%2Fsony-were-not-just-creating-10-live-service-destiny-or-fortnite-games&c=17450904811270139988&mkt=fr-fr.