Skórki Qatar w Fortnite pozwalają graczom ubierać się w barwy dumy


Fortnite od lat celebruje Pride, pozwalając graczom dostosować swoje postacie do ich stylu, osobowości i nie tylko. Wygląda na to, że w tym roku twórcy poszli o krok dalej, wprowadzając nowe skórki, które pozwalają graczom w pełni dostosować swój wygląd, a także ubierać się w barwy dumy.

Trwają ogromne kontrowersje związane nie tylko z wyborem miejsca na Mistrzostwa Świata 2022, ale także z niesprawiedliwym traktowaniem pracowników migrujących i kobiet w Katarze. Co więcej, fani i gracze zwrócili uwagę na wyjątkowo niesprawiedliwe traktowanie i dyskryminację społeczności LGBTQI+ w Katarze. Wywołało to oburzenie zarówno wśród fanów, jak i graczy, a ludzie drapią się po głowach, dlaczego miejsce to zostało wybrane na gospodarza mistrzostw świata.

Powiedziawszy to, były prezydent FIFA Sepp Blatter stwierdził, że decyzja o organizacji Mistrzostw Świata 2022 w Katarze była „złym wyborem”, a także stwierdził, że „To zbyt mały kraj. Piłka nożna i Mistrzostwa Świata są za duży na to”. Mimo to decyzja najwyraźniej nadal obowiązuje, co prowadzi nas do innej kwestii; ilość pieniędzy i zasobów, które poszły na budowę łącznie siedmiu nowych stadionów oraz całkowity remont i naprawę innego w kraju. Było kilka innych opcji na stole, jeśli chodzi o organizację Mistrzostw Świata, w tym Egipt i Algieria, które mają bogatą historię związaną z piłką nożną.

Jedna z największych kontrowersji wokół lokalizacji wiąże się z odmową pozwolenia graczom lub kapitanom na noszenie opasek „One Love”. To jest gdzie Fortnite postanowił wkroczyć i przejąć stery. Interesujące jest to, że gry wideo, filmy i inne sklepy zajmują stanowisko w tego typu kwestiach, ale Fortnite naprawdę podniósł tutaj poprzeczkę.

Chociaż słowo „Mistrzostwa Świata” nigdy nie jest używane, ciekawe jest, że wybrali tę aktualizację zaraz na początku Mistrzostw Świata 2022. Gra nie jest również obca wspaniałemu światu piłki nożnej, ponieważ wiele ich skórek i postaci wzorowanych jest na koszulkach ligi sportowej, zawodnikach itp. Nawet kilka tańców, które poznaliśmy i pokochaliśmy, zostało zainspirowanych Kadra na Mistrzostwa Świata 2018.

Dzięki tej najnowszej aktualizacji gracze nie tylko zobaczą dostępne nowe skórki, ale otrzymają szansę „Poinformuj ich”, tak nazywają się nowe akcesoria i skórki dostępne w sklepie. Twórcy twierdzą, że gracze mogą pokazać wszystkim, kim są i co reprezentują, i pozwolić, by ich prawdziwe oblicze zabłysło, korzystając z opcji dostosowywania dostępnych teraz dla tych nowych skórek. Nowe skórki zostały po raz pierwszy ogłoszone za pośrednictwem posta na blogu, w którym jedna ze skórek postaci wydaje się mieć kolory flagi dumy biseksualnej. Chociaż nie ma konkretnego zapisu, że ma to coś wspólnego z Mistrzostwami Świata 2022, wielu spekuluje na ten temat Fortnite zajmuje stanowisko wobec tego wyboru i pozwala ludziom pokazać, kim są wewnątrz i na zewnątrz.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637dcbfc38d44d789bf9ee4a29587cf0&url=https%3A%2F%2Ftechraptor.net%2Fgaming%2Fnews%2Ffortnites-qatar-skins-let-players-dress-in-pride-colors&c=15689179649210059070&mkt=fr-fr