Skórki Kid LAROIs Fortnite i szczegóły Pucharu Duo mogły wycieknąć wcześnie


Fortnite to jedna z najsłynniejszych gier typu battle royale ze względu na wpływ i przeplatanie się popkultury w całej grze. W zeszłym miesiącu pojawiły się plotki o koncercie w Fortnite, który będzie dla Kid. Imię artysty to nie to samo. Wyciek polega na tym, że wersja inspirowana duetem artysty jest tą, która najwyraźniej się łączy.

Według RealGrasshaim2 do tyre, Epic będzie zawierał dwie skórki dla Kid LAROI, w tym The Kid LAROI i The Rogue LAROI. Wygląda na to, że te dwie skórki będą miały również własne ozdobniki, prawdopodobnie łączące się jako zestaw. Puchar Duetów da graczom szansę na wygranie wyścigu przed udaniem się do sklepu z przedmiotami. Każdy z nich idzie po 150 000 500 $.

Według @realGrasshalm2: The Duos Kid Laroi Cup, 24 stycznia – wszystkie skórki kosztują 1500 V-dolców .

iFireMonkey (@iFireMonkey) 21 stycznia 2023 r

Oprócz skórek pojawi się emoji i baner, które gracze będą mogli odblokować tylko podczas turnieju. Kiedy zostanie ogłoszone, że ci, którzy stracą więcej niż jeden punkt, znajdą skórkę w stanie kupić kapelusz, gdy stanie się jasne, po raz pierwszy w tym tygodniu pojawi się opcja. Pakiet prawdopodobnie będzie zawierał wcześniej ujawnioną emotkę, która pokazuje taniec do piosenki The Kid LAROIs, Stay with Justin Bieber.

Trudno było stwierdzić, czy Donald Mustard poradzi sobie z ogłoszeniem dużego projektu. Fani nie powinni ignorować żadnych odniesień do oceanu, ponieważ Mustard wskazał, że jest to główny temat. Wciąż można dowiedzieć się więcej o weekendzie, ponieważ dzieci mają wystąpić tego lata na koncercie.Źródło : https://game-news24.com/2023/01/21/the-kid-larois-fortnite-skins-and-duo-cup-details-might-have-leaked-early/