Skórki Fortnite Uncharted powrócą, ale wciąż nie ma śladu Kratosa


Kiedy Fortnite Item Shop zmienił swoje kosmetyki na dziś, kilka ukrytych sekcji sklepu zostało również dodanych z powrotem do sklepu. Ujawniły one, że skórki Uncharted i Assassin’s Creed należą do wielu przedmiotów, które powrócą do sklepu z przedmiotami Fortnite w pewnym momencie w przyszłości, ale wciąż nie ma oznak, by Kratos z God of War kiedykolwiek robił to samo.

Jakie skórki dołączą do Uncharted w Fortnite?

W nadchodzących tygodniach do Fortnite powróci kilka elementów kosmetycznych, w tym wspomniane wcześniej pakiety Uncharted i Assassin’s Creed. Nie ma śladu powrotu Kratosa ani żadnej innej skórki z serii Gaming Legend do sklepu. Według Shiina BRlista powracających działów sklepu obejmuje:

  • Opowieści z Animusa (Assassin’s Creed)
  • Patricka Mahomesa
  • Niezbadany
  • Szafka Eldeda

Pojawi się też kilka nowych sekcji, m.in Tryb uczty, Rick i Morty, Dostosuj swojego gracza!, Daj im znać, Nadszedł sezon i Cel. Wielu graczy zastanawiało się, co mogą zawierać te nowe sekcje. Uważa się, że Feast Mode obejmuje współpracę z Mr Beast Burger, podczas gdy „Tis the Season” prawdopodobnie będzie kosmetykami o tematyce świątecznej. Uważa się, że Rick i Morty to inne elementy kosmetyczne niż te zawarte w sekcjach Mr. Meeseeks, Mecha Morty i Summer, C-137, ponieważ te zakładki zostały teraz usunięte ze sklepu z przedmiotami zgodnie z iFireMonkey.

Jedyną nową sekcją, której zawartość została potwierdzona, jest zakładka Daj im znać, która będzie zawierała dziesięć strojów „opartych na pięknej grze”, z których każdy można spersonalizować za pomocą wielu wzorów i kolorów. Ta zakładka ma zostać dodana do sklepu z przedmiotami o godzinie 19:00 ET 21 listopada.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6375252a62094859bf97250c68ef38de&url=https%3A%2F%2Fwww.playstationlifestyle.net%2F2022%2F11%2F16%2Ffortnite-uncharted-skins-return-no-kratos-god-of-war%2F&c=16221810533520196588&mkt=fr-fr