Skórki Destiny 2 Fortnite wyciekają przed potencjalnym wydarzeniem crossover


Skórki Destiny 2 i Fortnite – nie jest to coś, co ułożyłbym w głowie bez monitowania, ale biorąc pod uwagę, że behemot Epic Game zawierał wszystko, od Johna Wicka po Dragon Ball, przypuszczam, że nic nie jest poza stołem. Dwa oddzielne przecieki od eksploratorów danych wskazały nam kierunek tego crossovera, chociaż zakres potencjalnego zdarzenia nie jest jeszcze jasny.

Eksplorator danych Destiny 2 Ginsor ostatnio opublikował zrzut ekranu na swoje konto na Twitterze; przedstawia Czarnoksiężnika, Tytana i ulubieńca wszystkich, Łowcy, wszyscy odziani w coś, co wygląda na skórki Fortnite. Dla niewtajemniczonych skórki pokazane tutaj wyglądają bardzo podobnie do skórek Czarnego Rycerza, Katalizatora i Omegi z Fortnite, z oczywistym nachyleniem Destiny 2 – musisz utrzymać przy życiu tego zawadiackiego ducha kosmicznego poszukiwacza przygód, wiesz?

Dyskusja pod tweetem Ginsora była interesującą mieszanką podekscytowania i szyderstwa. Wygląda na to, że chociaż Bungie i Epic nie mają nic przeciwko mieszaniu swoich gier, nie ma zbyt wielu fanów. Niektórzy użytkownicy obawiali się, że ich ulubione postacie Destiny, takie jak Cayde-6, na zawsze będą znane jako „ten facet z Fortnite”, jeśli się pojawi.

Inny użytkownik zastanawiał się, jak daleko zajdą te wydarzenia Destiny: „Rzeczy związane z Halo i jak zostały wprowadzone do gry, imo było świetne. Nie chciałbym, żeby Bungie po prostu zaczęła dodawać losową zbroję krzyżową bez implikacji wiedzy. Fortnite? Co dalej? Dźwiękowy? Pokemony?

Jeśli mówisz mi, że nie chciałbyś podskakiwać ze swoim Sunshotem ubranym jak Ash Ketchum, to chyba po prostu nie możemy być przyjaciółmi. Teraz zdaję sobie sprawę, że mogę wypełnić bardzo małą niszę w społeczności Destiny 2. Miałem nadzieję, że przeróbka Destiny 2 Arc będzie twoją postacią przeobrażoną w Raichu – z elektryzujący wyniki. Witam?

Podczas gdy czekamy na więcej wiadomości na temat crossovera Destiny 2 Fortnite, dlaczego nie udoskonalić swojej kompilacji za pomocą najlepszego przewodnika po kompilacjach Destiny 2 Warlock, który mamy tutaj, zawsze warto sprawdzić, czym jest broń Nightfall, zanim wskoczysz do tego konkretnego piekła.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6302b8f6a089460bb1c54ed52e27f592&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fdestiny-2%2Fdestiny-2-fortnite&c=6020953110311747721&mkt=fr-fr