Skórka Fortnite Zwycięzcy Concept Royale opowiadają o swoich przerażających pomysłach


Dobra skórka Fortnite sprawi, że będziesz z niej korzystać przez cały rok, kiedy tylko masz na to ochotę, i pomoże ci włożyć odrobinę siebie w grę Battle Royale. Niezależnie od tego, czy szukasz okazji do świętowania pór roku ze świąteczną lub przerażającą skórką, czy po prostu lubisz reprezentować swoje ulubione postacie, jest wiele dobrych opcji. Niektórzy ludzie nie tylko noszą skórki, ale sami je projektują.

Podczas gdy Fortnite rozdział 3 sezon 4 ma już wiele fajnych skórek (wystarczy spojrzeć na skórkę X-23 lub skórkę Czarnego Adama), zawsze miło jest zobaczyć jeszcze kilka. Dwa z tego konkretnego Concept Royale nadchodzą w samą porę dla Fortnite: Koszmarów Czar i zdecydowanie pasują do rachunku, jeśli szukasz czegoś niepokojącego.

Dwie skórki nazywają się Sinister Glare, co jest przerażającym czarnoksiężnikiem z ręką za głowę, oraz Nieśmiertelny Smutek, który wygląda jak upadły anioł. W przeciwieństwie do wielu skórek w grze, te dwie są oparte na projektach społeczności i aby uczcić ten fakt, Epic przeprowadził wywiad z dwoma twórcami, aby omówić ich koncepcje i odczucia dotyczące całej sprawy.

Nie jest wielką niespodzianką, że obaj twórcy są bardzo zadowoleni widząc ich pracę w grze; w rzeczywistości bardziej interesujące jest dowiedzieć się nieco więcej o ich procesie projektowania. Sinister Glare ma być „przerażający, ale elegancki” i najwyraźniej nie oznacza dla ciebie krzywdy, ale to nie znaczy, że nie zaszkodzi. Smutek ma skrzydła symbolizujące śmierć człowieczeństwa i dodatkowe oko, ponieważ jest przeklęty. Zdecydowanie zalecamy przeczytanie całego wywiadu, jeśli interesuje Cię projektowanie postaci.

Jeśli zamiast tego chcesz czegoś jasnego i ekscytującego, przejdź dalej i przeczytaj niektóre spekulacje z rozdziału 3 sezonu 5 w Fortnite dotyczące dobrego zastrzyku serotoniny.Źródło : https://www.pcgamesn.com/fortnite/concept-royale-skin