Skórka Fortnite Rozdział 4: wydanie, cena, kluczowe szczegóły

Nowy sezon Fortnite zawiera ekskluzywne skórki Lewisa Hamiltona

Sezon OG w Fortnite Rozdział 4 oferuje graczom możliwość zdobycia kilku skórek legendarnego kierowcy Formuły 1, Lewisa Hamiltona. Ta aktualizacja stanowi dla graczy nostalgiczny powrót do przeszłości i rozpala na nowo pasję z początków gry. Battle Royale ustanowiło nowy rekord graczy, przekraczając 44 miliony graczy w ciągu jednego dnia. Dodatkowo sezon OG oznaczał powrót długo oczekiwanej współpracy ze Stranger Things, wprowadzając nową skórkę Eleven. A teraz Epic Games dodało Lewisa Hamiltona do listy dostępnych postaci.

Różne opcje uzyskania skórki Lewisa Hamiltona

Dla tych, których interesuje wyłącznie skórka Lewisa Hamiltona, najbardziej ekonomicznym wyborem będzie pakiet Lewisa Hamiltona, którego cena wynosi zaledwie 1500 V-dolców. Ten pakiet zawiera również jego psa jako Back Blinga, zapewniając graczom pełne wrażenia. Co więcej, pakiet Lewisa Hamiltona z okazji premiery jest dostępny za 1800 V-dolców. Pakiet Lewisa Hamiltona jest dostępny za 2400 V-dolców.

Pakiet Lewisa Hamiltona w dniu premiery zawiera pozycjoner tyczki Back Bling, strój Lewisa Hamiltona w dniu premiery oraz pozycjoner kilofa. Pakiet Lewisa Hamiltona obejmuje pozycjoner tyczki, pozycjoner kilofa, strój Lewisa Hamiltona, strój Lewisa Hamiltona w dniu premiery oraz Roscoe z rakietą gotową do noszenia na plecach.

Często zadawane pytania dotyczące skórki Lewisa Hamiltona w Fortnite

Pytanie 1. Czy Fortnite Rozdział 4 Sezon OG ma skórkę Lewisa Hamiltona?
R1. Tak, sezon OG Fortnite Rozdział 4 zawiera skórkę Lewisa Hamiltona.

Pytanie 2. Kiedy skórka Lewisa Hamiltona będzie dostępna w Fortnite?
R2. Skórka Lewisa Hamiltona pojawiła się w sklepie z przedmiotami 17 listopada 2023 r. o godzinie 19:00 (czasu polskiego).

Zastrzeżenie: Ta treść została napisana przez stronę trzecią. Poglądy wyrażone w niniejszym dokumencie są poglądami ich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów gazety Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie popiera ani nie popiera żadnej jej zawartości i nie jest w żaden sposób odpowiedzialny za taką zawartość. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu sprawdzenia, czy podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ORAZ niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, w odniesieniu do raportu i jego zawartości.

Źródło: www.bing.com