Skórka Fortnite Desdemona w końcu trafia do sklepu z pakietem Darkest Circles


Wiemy, że minęły już ponad dwa tygodnie, odkąd twierdziliśmy, że Halloween uderzyło w Fortnite ze skórką Czerwonego Rycerza, ale wydarzenie Fortnightmares jeszcze się nie rozpoczęło – więc może trochę przeskoczyliśmy. Teraz jednak uważamy, że jesteśmy gotowi podwoić nasze wcześniejsze roszczenia. Halloween nadchodzi, a wydarzenie Fortnightmares jest tuż za rogiem. Ale nie sądzimy, że potrzebujemy tego wszystkiego, ponieważ skórka Fortnite Desdemona jest już dostępna.

Wiemy, że trudno uwierzyć, że ten dzień nadszedł, ale jest tutaj, a Epic Games wprowadziło to wszystko dzięki niesamowitej animacji przedstawiającej wspomnianą wcześniej demoniczną Desdemonę, bujającą się w swoim oświetlonym szkarłatem garażu. Ten krótki klips jest prawie zbyt doskonały, biorąc pod uwagę nieskazitelny klimat, jaki oferuje ten zestaw kosmetyków.

Od jakiegoś czasu skórka Desdemona Fortnite jest tematem dyskusji w społeczności Battle Royale. W rzeczywistości gracze apelują do Epic Games o wydanie zestawu kosmetyków od ponad dwóch miesięcy – kiedy to ten konkretny zestaw kosmetyków został po raz pierwszy przeszukany.

Jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy czekali na skórkę Desdemona Fortnite, z przyjemnością dowiesz się, że nie jest ona zbyt droga. Za 1200 V Bucks możesz samodzielnie odebrać skórkę Desdemona. Jednak za 1800 V Bucks będziesz mógł odebrać pakiet Darkest Circles. Obejmuje to skórkę Desdemona (oczywiście), obok narzędzia do zbierania Furia, okładkę Starbright, ekskluzywny ekran wczytywania ze wspomnianą wyżej demonką oraz dość strasznie wyglądający Back Bling.

Wiemy, że to nie dowodzi, że Fortnite jest najlepszym battle royale na świecie, ale nie sądzimy, że zobaczysz tak fajną skórkę w grze takiej jak Warzone czy Apex Legends.

Tak więc, jeśli chcesz kupić tę skórkę, powinieneś zrobić to jak najszybciej – nie wiadomo, jak długo będzie dostępna w sklepie z przedmiotami. Jednak upiorne wydarzenie Fortnite w Fortnite ma rozpocząć się 18 października. Przy odrobinie szczęścia skórka Desdemona będzie dostępna do tego czasu – przynajmniej. Ale zawsze możesz zastanowić się nad skonfigurowaniem sieci VPN Fortnite, aby oszukać system w ostatnich godzinach – jeśli lubisz zostawiać sprawy na ostatnią chwilę.Źródło : https://www.theloadout.com/fortnite/desdemona-skin-release-date