Skórka Fortnite Boba Fetta data premiery, cena, jak zdobyć skórkę Star Wars


Skórki Fortnite Boba Fetta już wkrótce pojawią się, a wszystkie potrzebne informacje na temat tej nowej współpracy w Fortnite X Star Wars mamy tutaj.

Zgadza się, ludzie. Boba Fett niedługo zamieni Tatooine na wyspę Fortnite, a nowe skórki pojawią się w grze Battle-Royale od Epic Games, aby uczcić zbliżającą się premierę Star Wars: The Book of Boba Fett na Disney Plus.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o najnowszej zawartości Gwiezdnych wojen w Fortnite i kiedy dokładnie będzie można kupić skórki Fortnite Boba Fetta!

Data premiery skórki Fortnite Boba Fetta

Data premiery skórki Fortnite Boba Fetta odbędzie się w dniu piątek 24 grudnia 2021. To w zasadzie wigilijna uczta dla fanów!

Wygląda na to, że otrzymamy skórkę opartą na Boba Fetta Temuery Morrison i skórkę opartą na Fennec Shand Ming-Na Wen, ale nie wiadomo, czy inni członkowie obsady Księgi Boby Fetta pojawią się w formie Fortnite .

Przeczytaj więcej na temat Fortnite Rozdział 3:

Czas premiery skórki Fortnite Boba Fetta w Wielkiej Brytanii

Skórka Fortnite Boba Fetta ma potwierdzony czas premiery o godzinie 19:00 ET 24 grudnia dla amerykańskich fanów.

Tutaj w Wielkiej Brytanii oznacza to, że brytyjski czas premiery skórki Fortnite Boba Fetta będzie północ między 24 grudnia a 25 grudnia.

Jest to godzina 12:00 GMT rano 25 grudnia, dzięki czemu skórki Fortnite Boba Fetta są prawdziwym prezentem świątecznym dla fanów w Wielkiej Brytanii.

Cena skórki Fortnite Boba Fetta

Cena skórki Fortnite Boba Fetta nie została jeszcze potwierdzona przez oficjalne źródła, ale spodziewamy się, że każda pojedyncza skórka będzie kosztować około 1500 V-dolców.

Lub, sądząc po poprzedniej formie, możesz kupić razem skórki Boba Fetta i Fennec Shand w pakiecie za około 2000 V-dolców. Mniej więcej tego spodziewaliśmy się zobaczyć w sklepie z przedmiotami Fortnite.

Jak zdobyć skórkę Boby Fetta w Fortnite?

O ile wiemy w momencie pisania tego tekstu, jedynym sposobem na zdobycie skórki Boby Fetta (i innych nowych strojów z Gwiezdnych Wojen w Fortnite) będzie kupienie ich w sklepie z przedmiotami Fortnite.

Nie ma jeszcze słowa o skórce Boby Fetta lub skórce Fennec Shand dodawanej do przepustki bojowej Fortnite Rozdział 3 Sezon 1 jako nagroda do odblokowania, ale warto sprawdzić swoją przepustkę bojową po uruchomieniu skórek, aby się podwoić Sprawdź to.

Jeśli nie ma śladu alternatywnego sposobu, a desperacko chcesz grać jako Boba Fett w Fortnite, musisz po prostu zapłacić za przywilej przebrania się za tego kultowego łowcę nagród z Gwiezdnych Wojen.

Odkryj więcej dzięki kodom map kreatywnych Fortnite: Mapy horrorów Fortnite | Mapy przygodowe do gry Fortnite | Mapy w chowanego Fortnite | Mapy Fortnite Zone Wars | Mapy walki Fortnite | Mapy parkour Fortnite | najlepsze kreatywne mapy Fortnite | Kody map do gry Fortnite Squid | Kod Monopoly Fortnite | Kod Fortnite „Jestem celebrytą” „Zabierz mnie stąd”

Podążać Radio Times Gaming na Twitterze dla wszystkich najnowszych spostrzeżeń. A jeśli szukasz czegoś do obejrzenia, zobacz nasz przewodnik telewizyjny.

Odwiedź nasz harmonogram wydań gier wideo dla wszystkich nadchodzących gier na konsole. Odwiedź nasze centra, aby dowiedzieć się więcej o grach i technologiach.

Źródło : https://www.radiotimes.com/technology/gaming/fortnite-boba-fett-skin-release/