Nowa skórka Anakina Skywalkera w Fortnite – zobacz więcej!

Nowa skórka Anakina Skywalkera w Fortnite

Jeśli jesteś fanem Fortnite i Star Wars, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość – Epic Games właśnie ujawniło nową skórkę Anakina Skywalkera w Fortnite. Ta długo oczekiwana skórka jest oparta na wyglądzie Anakina z odcinka 3, i będzie dostępna wkrótce.

Co to oznacza dla „doświadczenia” Fortnite?

W Internecie krążyły plotki, że nowe skórki Fortnite Star Wars mogą być bardziej Rozkazem 66 niż Jedi Survivor. Jednak to ogłoszenie potwierdza, że zwrot akcji, o którym mówili kryptonimy Epic Games, był rzeczywiście Zamówieniem 66.

Nie wiemy jeszcze, co to oznacza dla „doświadczenia” Fortnite, które ma się rozpocząć 2 maja. Może pojawić się wydarzenie związane z Zakonem 66, ale jest to mało prawdopodobne. Czekamy na więcej informacji.

Czego możemy się spodziewać?

Podpis pod skórką – „zostałeś wybrany” – sugeruje, że czeka nas coś bardziej interaktywnego. Epic Games ma doświadczenie w zaskakiwaniu graczy wydarzeniami i działaniami w grze, więc możemy się spodziewać czegoś naprawdę ciekawego.

W przeszłości skórki Fortnite Star Wars spadały zbiegając się z premierą serii i filmów Star Wars. Tym razem dostajemy coś trochę innego, co może być fantastyczne.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli czekasz na więcej informacji, sprawdź kody Fortnite Creative i więcej na temat tego, dlaczego nowa skórka Serenade Fortnite może być kluczem do tematu rozdziału 4 sezonu 3.

Fortnite może nie być jedną z najlepszych gier wszechczasów, ale z pewnością jest jedną z najlepszych gier typu battle royale, a ta współpraca z Star Wars na pewno przyciągnie jeszcze więcej graczy.

Źródło: The Loadout.