Sklepienie młota fali uderzeniowej – Glitchpocalypse Fortnite


Fortnite stoi w obliczu glitchpocalypse z młotem fali uderzeniowej przechwyconym wraz z Hurdlingiem i Deku’s Smash.


Czwarty rozdział Fortnite rozpoczął się nieco wcześniej, w grudniu z całą porcją nowej zawartości dla graczy. Nie poszło jednak całkiem gładko. Niedawno dowiedzieliśmy się o Młocie Fal Uderzeniowych wraz z innymi ważnymi funkcjami w rozdziale, co sprawiło, że fani zastanawiają się, co tak naprawdę zostało z mechaniki?

Pierwszy sezon czwartego rozdziału Fortnite został zdominowany przez Shockwave Hammer. To broń OP, która znajduje się na szczycie listy poziomów broni w rozdziale 4 Fortnite. Jednak zniknęła w wiadomościach, które mogą być mile widzianą niespodzianką dla niektórych graczy. Co więcej, bieganie przez płotki musiało na jakiś czas opuścić grę wraz z jednym z ciekawszych mitów Fortnite, jakie mieliśmy od jakiegoś czasu. Więc co zostało z Fortnite Rozdział 4 i dlaczego ostatnio widzimy, że część treści jest usuwana?

Sklepiony Młot Fal Uderzeniowych

W tym tygodniu Fortnite przeskoczył kolejny przedmiot. Tym razem jest to Młot Fal Uderzeniowych. Ten przedmiot zabija w tym sezonie. Większość ostatnich kręgów w Zero Builds to po prostu garstka graczy skaczących z młotami, dopóki ktoś nie uderzy, aby zakończyć grę. Było fajnie. Chociaż jest to również pewien problem dla tych, którzy lubią zrównoważoną grę.

Młot niedawno odkrył exploit, w którym gracze mogli wykorzystać nieskończoną liczbę zastosowań rotacji wtórnej. Chociaż usterka nie była tak naprawdę dużo potężniejsza niż jej normalne użycie. Gracze używali jednocześnie więcej niż jednego Młota. To pozwala im uniknąć czasu odnowienia. Zanim jeden młot zużyje swoje ładunki, drugi prawie się naładował w tym momencie.

Exploity z młotkiem nie zostały rozwiązane przez firmę Epic, chociaż nie było ich w pobliżu, aby robić łatki. Teraz, gdy Epic powrócił, widzieliśmy Młot fali uderzeniowej przechwycony ze wszystkich list odtwarzania. Epic nie ujawnił, dlaczego Młot został usunięty. Może to wynikać z exploita lub po prostu dlatego, że całkowicie zdominował metę. W każdym razie jest chwilowo wyłączone.

Skok przez płotki

Sklepiony Młot Fal Uderzeniowych nie jest jedynym dodatkiem z Rozdziału 4, który został usunięty, zniknęło również bieganie przez płotki. To była nowa mechanika dodana. Gdy gracze biegną przy niskiej barierze, będą ją teraz przeskakiwać. To nie jest tak kluczowa mechanika jak sprint czy wspinaczka. Był to jednak główny dodatek do mobilności w rozdziale 4 Fortnite. Jest to jedna z zaledwie kilku innych opcji mobilności, których brakowało.

Bieganie przez płotki zostało wyłączone w grze od połowy grudnia. Jedno z dłuższych sklepień dzięki obfitości błędów w Fortnite w tej chwili. To zmiana, która wydawała się zaskakująco niezauważona w grze. Nie tak wielu graczy tak regularnie korzysta z mechaniki, aby naprawdę za nią tęsknić. Kolejną kluczową funkcją, która została wyłączona tak świeżo w sezonie, jest jednak kolejne pukanie do obecnego rozdziału Fortnite.

Mityczny Deku – czy kiedykolwiek powróci?

Fortnite Rozdział 4 Mity i egzotyki

Kolejną poważną usterką i sklepieniem Fortnite Rozdział 4 jest Deku Mythic. Zostało to dodane wraz z aktualizacją Fortnite X My Hero Academia. To Mit, który odtwarza charakterystyczny atak Deku w serialu. W Fortnite zadaje dość duże obrażenia graczom i ich otoczeniu.

To było w zasadzie zabójstwo jednym trafieniem. Chociaż był również ledwo w grze, zanim ponownie go przeskoczyliśmy.

Ten miał nieco dziwniejszą reakcję niż ze sklepieniem Młota Fal Uderzeniowych. Głównie dlatego, że nie wiemy, czy wróci. Przypuszczalnie powróci na jakiś czas, abyśmy mogli lepiej przyjrzeć się temu imponującemu nowemu Mitowi. Chociaż crossover, którego był częścią, zasadniczo się skończył. Czy firma Epic wprowadzi skórki do sklepu z przedmiotami na dłużej, aby zbiegło się to z jego powrotem? Tego może zabraknąć na jakiś czas, jeśli kiedykolwiek wróci.

Podobnie jak wiadomość o sklepieniu Shockwave Hammer, tutaj jest mieszana reakcja. Deku Mythic nie był najbardziej lubiany. To nie było wysokie umiejętności i powodowało duże obrażenia w grze. Ten nie był zbyt popularny, więc graczom może go zbytnio nie brakować.

Dlaczego wszystkie nowe funkcje rozdziału 4 Fortnite zostały przechowane?

Fortnite Rozdział 4 Cytadela

Wszystkie te nowe dodatki zostały przechowane w Fortnite Rozdział 4. To nie wszystko, co nowe, przeszło. Mamy nową broń, zupełnie nową mapę, a ulepszenia Fortnite działają świetnie! To trochę krępujące, że brakuje tak wielu nowych funkcji.

Często przedmioty są przechowywane w sklepie przez znaczną ilość czasu w Fortnite. Przez długi czas brakowało startera z powodu błędu. Poszczególne elementy pojawiają się i znikają cały czas. Jest jednak wyraźniejszy powód, dla którego tak wiele zepsuliśmy na raz. Pomimo otrzymania nowych treści, takich jak Tarcza Strażnika i nowe cotygodniowe zadania z rozdziału 4 Fortnite, nie otrzymaliśmy pełnej aktualizacji. To cała zawartość w kolejce.

Przedwczesny rozdział i krótka przerwa przed Glitchpocalypse w Fortnite

Epic aktualizuje Fortnite bardzo regularnie, we wtorki. Nawet w ostatnich dniach sezonu często otrzymujemy duże patche z tygodniami tematycznymi. Istnieją jednak dwa okresy, w których Epic nie aktualizuje aktywnie gry. Robią sobie krótką przerwę na święta, a potem kolejną w lecie. Według niektórych raportów mniej niż miesiąc w roku. To całkiem niezły harmonogram i niewiele gier może dorównać Fortnite pod względem liczby świeżych aktualizacji, które otrzymuje. Te przerwy są powodem tak wielu usterek.

Epic od kilku tygodni przebywa na wakacjach. Ostatnie skoki poza przeszkodą miały miejsce głównie od czasu, gdy twórcy wyjechali na tę przerwę. Prawdopodobnie możemy spodziewać się, że niektóre z nich zostaną naprawione w ciągu najbliższych tygodni, gdy Epic powróci do normalnego harmonogramu łatek. Mityczny Deku może być nieznany, ale możemy spodziewać się, że pozostałe przedmioty z rozdziału 4 Fortnite pojawią się w ciągu najbliższych tygodni.

Pomiędzy krótką przerwą a tak nagłym usunięciem rozdziału po bardzo krótkim rozdziale 3, na pewno będą teraz pewne problemy. Jest mnóstwo usterek. Niektóre istnieją jeszcze dłużej, na przykład przypadkowa niemożność sprintu w losowych grach. W tej chwili zepsutych jest więcej niż zwykle po przerwie Epic.

Zwykle Fortnite wraca do przyzwoitego stanu w ciągu łatki lub dwóch. Chociaż twórcy treści szaleją z powodu ciągłych usterek, a gracze mają czasami tylko kilka dni na użycie zabawnej nowej broni, jest to frustrujący czas dla Battle Royale.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bd13fe14fb41b985d240ee3c36315a&url=https%3A%2F%2Festnn.com%2Fshockwave-hammer-vaulted%2F&c=6237773568515154148&mkt=fr-fr