Sklep Fortnite dokucza kolejnej współpracy Marvela z nową plotką o X-23


Do kogo może należeć ta skóra? (zdjęcie: YouTube)

Po dołączeniu Spider-Gwen Fortnite podczas rozdziału 3 sezonu 4, nowa sekcja w Item Store wskazuje, że wkrótce pojawi się inny bohater Marvela.

Fortnite i Marvel współpracowali ze sobą, aby stworzyć łącznie 47 skórek, co czyni ją jedną z najpopularniejszych współpracy w grze. Jeden z wczesnych przecieków w sezonie 4 pokazał, że Spider-Gwen dołączyła do składu, który został dodatkowo podsycony przez EU Nintendo Store, który przypadkowo udostępnił obraz promocyjny.

Ponieważ Spider-Gwen pojawił się w Fortnite, wielu fanów spekulowało, że Miles Morales również zostanie wkrótce dodany, ponieważ jest głównym bohaterem Spider-verse.

Chociaż w grze wciąż brakuje Milesa Moralesa, wielu natrafiło na wskazówkę pozostawioną w sklepie z przedmiotami Fortnite na temat tego, która postać Marvela może wkrótce otrzymać własną skórkę.

Sekcja w sklepie zatytułowana tajemniczo X-23 wydaje się potwierdzać, że kolejny superbohater, który dołączy do Fortnite, jest częścią X-Men.

Fani tej serii superbohaterów wiedzą, że X-23 to kryptonim Laury Kinney, członka grupy X-men, która po raz pierwszy pojawiła się w serialu telewizyjnym X-Men: Evolution w 2003 roku. Laura to żeński klon stworzony z materiału genetycznego Wolverine’a i jej wersja pojawia się w filmie Logana.

Podobnie jak Wolverine, jej podstawowa zmutowana zdolność to przyspieszony czynnik gojenia, który pozwala jej regenerować uszkodzoną lub zniszczoną tkankę ciała.

Wolverine jest już grywalną postacią w Fortnite, obok innych mutantów X-Men, takich jak Rogue, Gambit, Storm i Mystique.

Spekulacje o tym, że X-23 dostanie swój własny strój w grze, zaczęły się po tym, jak przeciek HYPEX opublikował tweeta o dodaniu do sklepu sekcji o tej samej nazwie w Fortnite.

Inni fani zwracali również uwagę, że poza X-23, prawdopodobnie w sklepie pojawi się również Shuri z Czarnej Pantery, ponieważ jest już w komiksie, a Wakanda Forever zadebiutuje w kinie w listopadzie 2022 roku.

W ramach współpracy z Marvelem Fortnite wydało także serię komiksów zatytułowaną Zero War, a najnowsze wydanie będzie dostępne 28 września.

Inny użytkownik Twittera udostępnił również zdjęcie wszystkich bohaterów Marvela, którzy pojawili się w Zero War i mogą wkrótce pojawić się w grze. Postacie te wahają się od popularnych postaci, takich jak Miles Morales z Spider-Verse i Winter Soldier z Avengers, do bardziej niejasnych postaci, takich jak Hellcat i Silk.

Ponieważ coroczne wydarzenie o tematyce Halloween Fortnitemares rozpocznie się wkrótce, 18 października, wielu graczy spodziewa się również zobaczyć w sklepie stroje z serii horrorów, takich jak Resident Evil lub The Walking Dead.

Do tej pory nie było to nic innego, jak Epic Games, ale gdy zbliżasz się do upiornego sezonu, może pojawić się więcej przecieków, które podsycą Twoje emocje.

Na razie kolejnym dużym spadkiem, który trafia do popularnego battle royale, jest pakiet Legendy Anime, który przyniesie zupełnie nowe kosmetyki inspirowane japońską animacją.

Ponadto aktualizacja łatki Fortnite v22.10 ujawniła również, że wkrótce zostaną udostępnione Super Styles, co da Spider-Gwen dwie zupełnie nowe skórki.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Aktualizacja Fortnite v22.10: Super Style, nowe bronie i Holo-skrzynie

WIĘCEJ: Fortnite ujawnia pełną listę przedmiotów do pakietu Legendy Anime

WIĘCEJ: Usterka Flying Loot Shark ponownie sieje spustoszenie w Fortnite

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633f882604184541b774e4afdb9c66af&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F10%2F06%2Ffortnite-shop-teases-another-marvel-collab-with-new-x-23-rumour-17517985%2F%3Fico%3Dtag-post-strip_item_3_entertainment&c=2647648613055580339&mkt=fr-fr