Sideways Scythe w Fortnite Season 8, oto jak to zdobyć


Boczna kosa właśnie została wyemitowana w sezonie 8 Fortnite jako nowa broń do walki wręcz, pierwsza tego typu broń od miesięcy!

Po aktualizacji 18.21 i pojawieniu się Fortnite: Koszmarów Czar 2021, broń Sideways Scythe jest bez wątpienia jednym z najlepszych dodatków, obok innych potężnych broni, takich jak Minigun i Sideways Rifle.

Mamy wszystkie szczegóły dotyczące Sideways Scythe, w tym gdzie znaleźć tę rzadką broń do walki wręcz.

Kup teraz boczną kosę w 8 sezonie Fortnite

Zacznij od przejścia do Strefa boczna – ogromne pomarańczowe kopuły, które wyskakują nad losowym punktem POI na początku każdego meczu.

Wejdź do strefy Sideways i spróbuj otwórz jak najwięcej fioletowych skrzyń z bokami jak to możliwe, aby znaleźć Boczna kosa.

WSKAZÓWKA BONUSOWA: wyląduj jak najszybciej w strefie bocznej, aby otworzyć więcej skrzyń!

Źródło: Epic Games

Boczna kosa będzie w środku Anomalie boczne (niektóre fioletowe portale na mapie). Uważaj na wiele kostek potworów, które będą próbowały cię zaatakować!

Sprawdź ten przewodnik, aby uzyskać najlepsze wskazówki i porady, aby szybciej awansować w Fortnite Rozdział 2, Sezon 8.

Źródło: Epic Games

Oto jak korzystać z bocznej kosy

Nowa broń do walki w zwarciu jest bardzo przydatna dla tych, którzy chcą pokonać Cube Assassina. Jest podobny do miecza świetlnego, więc możesz wiedzieć, jaki jest świetny.

Na przykład, naciśnij przycisk ognia na kontrolerze zrobić kombinację 5 PODSTAWOWYCH ATAKU W ZWARCIU.

Lub, wskocz w powietrze i wciśnij przycisk ognia do ZATRZYMAJ SWOJĄ KOSĄ NA BOKU prosto w ziemię i uszkadzaj bliskich przeciwników.

Źródło: Epic Games

Spróbuj też tego:

  • użyj przycisku celowania, aby biec z dużą prędkością przez kilka sekund
  • naciśnij przycisk strzału, aby rozpocząć atak obrotowy

Najlepsze jest to, że pojawia się Sideways Scythe 5 RÓŻNYCH RZADKOŚCI, co oznacza, że ​​możesz go dostosować za pomocą Części potwora kostki.Source : https://www.opticflux.com/sideways-scythe-in-fortnite-season-8-heres-how-to-get-it/12032/