Shoto, Red Riot i Pinky przybywają do Fortnite z My Hero Academia

Firma Epic Games właśnie ogłosiła wydanie nowego crossovera My Hero Academia w Fortnite, w którym występują postacie Shoto Todoroki, Eijiro „Sturdy Hero: Red Riot” Kirishima i Mina „Pinky” Ashido. Wszystkie trzy są dostępne w sklepie z przedmiotami w grze. Oprócz tego podczas gier dostępne będą zrzuty zaopatrzenia All Might i możliwość zdobycia jednej z mocy Shoto za pomocą Lodowych Ścian. Dostępne będą również zadania od Deku i Todoroki, umożliwiające zdobywanie doświadczenia i awansowanie na wyższy poziom.

Kostiumy

Przyjrzyjmy się najpierw trzem kostiumom. Kostium Shoto można kupić za 1500 V-dolców. Dostępny jest także pakiet zawierający więcej opcji za 2400 V-dolców, w tym skrzydła Cold Heat, kilof Cold-Hot Hitters, taniec Half-Cold Half-Hot, szybowiec Coldburn Flier Glider i owinięcie munduru UA. Postacie z My Hero Academia, Mina i Eijiro, są dostępne osobno za 1500 V-dolców za sztukę lub w pakiecie za 2800 V-dolców. Ten pakiet zawiera stroje, plecak Pinky Pack, Acid Axe, Dance Festival Culture i kilof Red Riot Thrashers.

Zapasy

Jeśli chodzi o zrzuty zaopatrzenia, dostępne będą Lodowe Ściany Shoto i Uderzenie Deku. Obydwa można zdobyć ze zrzutu zaopatrzenia All Might. Epic Games określiło również, że Lodowe Ściany będą obecne w skrzyniach. Oto zwiastun My Hero Academia przedstawiający crossover z Fortnite:

Dostępność i źródła

Należy pamiętać, że postacie Izuku „Deku” Midoriya, Ochaco „Uravity” Uraraka, Katsuki „Great Explosion Murder God Dynamight” Bakugo i All Might były już częścią poprzedniego crossovera. Fortnite jest dostępny na PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PC i urządzeniach mobilnych. Zlokalizowana manga My Hero Academia jest dostępna za pośrednictwem Viz Media, a anime jest transmitowane strumieniowo na Crunchyroll.

Źródło: www.siliconera.com