Shiinabr Fortnite, najpopularniejsza wersja wszechczasów.


fortnite shiinabr był w rozmowach na temat ich przyszłej aktualizacji. Kilka fortnite shiinabr shiinabr, pokaż, jak dodali nową skórkę Daywalkera. shiinabr yt wiek w zawieszeniu został pozostawiony w spokoju, jak na ostatnie czasy. Wiek dekoratorki jest pogmatwany w świetle faktu, że nie poznała twarzy shiinabr ze swoimi zwolennikami.

Przyjrzyj się bliżej niektórym przerwom, w tym Fortnite.

Zbliżająca się aktualizacja Fortnite Season 4 ma w okolicy szum z oczekiwaniem. Może to być konsekwencją kilku wydań Fortnite, które pojawiły się w sieci. Całkiem możliwe, że z najbardziej znanych koparek danych, ShiinaBR, jest odpowiedzialny za prawdopodobnie najbardziej znaczące wycieki Fortnite. Aby dowiedzieć się, co wylewa Fortnite, shiinabr publikuje na swoim Twitterze i YouTube, przeczytaj.

Prawdziwa twarz Shiinabr zawieszona w Fortnite została ujawniona Fanom Shiinabr nie powiedziano nic na temat jej postaci. Jest godna uwagi pod szyldem shiinabr twitter.

Rozrywka internetowa zaszła na głęboką wodę w związku z jej ostatnim ujawnieniem w odniesieniu do następującej postaci Marvela w grze. Tweet brzmiał: „Daywalker”, „Obcinanie rywala jako Blade” i „Edge (postać Marvela) wkrótce pojawi się w grze”. Podobnie wielbiciele Fortnite za pośrednictwem rozrywki online udostępnili tweeta o nowym ulepszeniu transportu Battle.

Opublikowała również zdjęcie transportu konfliktu, kanał shiinabr fortnite na YouTube zawiera film przedstawiający każdy nowy strój zapamiętany z najnowszej aktualizacji sezonu 4 dla Fortnite. Koparka dodatkowo udostępniła wszystkie nowe akty, które zostaną zapamiętane w sezonie 4.

Najnowsza organizacja Fortnite i Marvel Studios bez wątpienia zwróciła na siebie uwagę w sieci. Nowe postacie Marvela, które zostały dodane do gry, były ostatnio przedmiotem różnych próśb graczy.

Twórcy, niezależnie od postaci, wcielali się w nadludzkie przedsięwzięcia. Wyzwanie tajnych śladów łap, które ostatnio zostało dodane do gry, było tematem rozmów wśród graczy. Wyzwania Wolverine będą obecnie dostarczane z tygodnia na tydzień, podobnie jak skórki Deadpool i Aquaman. W przypadku skórki Wolverine w Fortnite gracze powinni ukończyć każde z tych wyzwań tydzień po tygodniu.

Dla wszystkich posiadaczy Przepustki Bitewnej dostępne są obecnie poziomy trudności Fortnite Sezon 4, Tydzień 5. Wyzwania tydzień po tygodniu dają graczom ogromny przyrost XP, a następnie jest to dla nich niezbędna aktualizacja. Skutecznie kończąc na czas trudności 4 sezonu Fortnite, tydzień 5, mogą zwiększyć swoją przepustkę do walki, a nawet otworzyć różne skórki. Zebraliśmy zestawienie wszystkich przedsięwzięć w Fortnite Season 4 Week 5, aby uprościć grę. Oto każdy z nowych przydziałów do walki, aby przejść obok właścicieli.

W Doom’s Domain poszukaj 7 skrzyń, aby zdobyć 25 000 PD.

Zdobądź 3 triumfy na poziomie – 25 000 XP

25 000 PD: Przejedź pojazdem w niewielkiej odległości od Wilczego Bagna do Catty Corner bez wysiadania.

25 000 PD za znalezienie 1 dryfującego pierścienia w Koralowym Zamku.

Przeskakuj przez zużywające się pierścienie w pojeździe w Salty Springs, aby zdobyć 25 000 punktów doświadczenia.

Zdobądź 25 000 PD, wykonując taniec Starka.

Zabij Gorgera, aby zdobyć 50 000 PD

25 000 PD przy założeniu, że wyrządzisz 500 obrażeń rywalom w Władzy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631b31d6ebc042e4b2937dede7baa5e6&url=https%3A%2F%2Fthescinewsreporter.com%2Fshiinabr-fortnite%2F&c=9515615389897015810&mkt=fr-fr