Shadow Ops, Ember, Sledgehammer — lokalizacje NPC w Fortnite


Lokalizacje Fortnite NPC Shadow Ops, Ember, Sledgehammer to miejsca, w których możesz znaleźć tych NPC i porozmawiać z nimi, aby zagrać w ich wyzwaniach. Wszystkie trzy lokacje znajdują się po zupełnie innych stronach mapy, w miejscach, które zazwyczaj nie zawsze warto sprawdzić. To dość trudne. Jednak chcesz zdobyć te wyzwania i ich nagrody; na stole jest dużo XP. Tak więc w naszym Shadow Ops, Ember, Sledgehammer – lokalizacje NPC w Fortnite przewodnik, pokażemy Ci, gdzie je wszystkie znaleźć.

Shadow Ops, Ember, Sledgehammer – lokalizacje NPC w Fortnite

Lokalizacja Fortnite Shadow Ops

Lokalizacja NPC Fortnite Shadow Ops znajduje się na południu Lazy Lake, w pobliżu samego skraju miasta. Będziesz musiał sprawdzić ten ogólny obszar, ponieważ, jak większość NPC, Shadow Ops ma trasę patrolową i nie zawsze pozostaje tylko w jednym miejscu. Gdy jednak zbliżysz się do niej wystarczająco blisko, na twojej minimapie i na głównym ekranie gry pojawi się dymek. Pamiętaj tylko, że inni gracze mogą próbować zrobić to samo, co ty. Gdy znajdziesz NPC, porozmawiaj z nią, aby rozpocząć wyzwania z kartami dziurkowanymi.

Fortnite Shadow ops lokalizacja NPC
Lokalizacja Shadow Ops (kliknij, aby rozwinąć)

Lokalizacja Fortnite Ember NPC

Lokalizacja NPC Fortnite Ember znajduje się na wzgórzu zwanym Scenic Spot. Jest na północ od Corny Crops, niedaleko mostu na wschód od Pleasant Park. Gdy zbliżysz się do obszaru, na ekranie pojawi się ikona dymka (i minimapa). Po prostu podążaj za tym, aż znajdziesz Embera. Porozmawiaj z nią, aby rozpocząć jej zadania z kartami dziurkowanymi i strzeż się innych graczy, którzy próbują zrobić to samo. Zabawną częścią zadań Ember jest to, że wszystkie są w pewnym stopniu połączone z ogniem, do tego stopnia, że ​​jeden z nich wymaga podpalenia innego gracza za pomocą słoika ze świetlikami.

Ember Fortnite NPC gdzie znaleźć
Lokalizacja Ember (kliknij, aby rozwinąć)

Lokalizacja młota w Fortnite

Lokalizacja NPC Fortnite Sledgehammer znajduje się na północny wschód od Holly Hedges, w ogólnym sąsiedztwie miejsca katastrofy. Po raz kolejny, gdy zbliżysz się wystarczająco blisko NPC, otrzymasz małą ikonę dymka, za którą możesz podążać prosto do dokładnej lokalizacji Młota. Bądź ostrożny, ponieważ w zasadzie nigdzie nie można znaleźć żadnej osłony, a niektórzy przedsiębiorczy gracze wroga mogą obozować i strzelać w tym miejscu. Porozmawiaj z Sledgehammerem, aby rozpocząć serię wyzwań z kartami dziurkowanymi, z których wszystkie wydają się krążyć wokół Cube Monsters w pewnym stopniu. Wszystko, co mogę powiedzieć, to powodzenia i dobrej zabawy.

Sledgehammer NPC lokalizacja fortnite gdzie znaleźć
Lokalizacja młota (kliknij, aby rozwinąć)Source : https://www.gosunoob.com/fortnite-battle-royale/shadow-ops-ember-sledgehammer-npc-locations/