Sezon Vibin w Fortnite dobiega końca, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby związać wszystkie luźne końce i pozostałe wyzwania


Fortnite Rozdział 3: Sezon 3 Vibin’ był absolutnym hitem po ciężkiej bitwie w poprzednim sezonie. Gracze mieli niesamowitą przepustkę bitewną z kultowymi postaciami, takimi jak Darth Vader i Indiana Jones.

Odbyły się również liczne wydarzenia i kolaboracje z serią Naruto i Dragon Ball, która stała się jednym z najpopularniejszych crossoverów w Fortnite. Teraz, gdy wkraczamy w ostatnią fazę tego sezonu, nadszedł czas, aby zakończyć wszystko przed rozpoczęciem Rozdziału 3: Sezonu 4 Fortnite 18 września. Oto lista rzeczy do zrobienia w grze na wypadek, gdybyś jeszcze tego nie zrobił.


Użytkownicy przepustki bojowej będą oczywiście chcieli podsumować i wykorzystać wszystkie swoje Gwiazdy Bitwy. Aby zdobyć wszystko, co jest w ofercie, gracze muszą osiągnąć poziom 200. Wszelkie niewykorzystane gwiazdki zostaną automatycznie wykupione, więc najpierw wybierz żądane nagrody.

Karnet daje również dostęp do skóry Snap, którą można dostosować od stóp do głów. Tokeny Snap zostały rozrzucone po całej mapie, które należy zebrać przed końcem Vibin’, aby zdobyć wszystkie części ramion, nóg, głowy i tułowia.

A jeśli liczba zadań do ukończenia nie była wystarczająca, są dwie strony misji, aby zdobyć wszystkie przedmioty z Indiany Jonesa. Odkrycie tajemnicy Tasowanej Świątyni to droga do ukończenia całej przepustki bojowej. Na tym jednak szlifowanie się nie kończy. Bargain Bin Week powrócił do Fortnite, dzięki czemu wszystkie usługi postaci i przedmioty są bardzo tanie.


Ponieważ Bary zostaną zresetowane w przyszłym sezonie, to najlepszy czas, aby się nimi wszystkimi zaszaleć. Ostatni przedmiot na tej liście jest przeznaczony dla tych, którzy kupili skórkę Phantasm. Pozostało tylko kilka dni, więc gracze muszą zebrać wszystkie pozostałe żetony awansu, aby zwiększyć swoje poziomy i odblokować alternatywny styl skórki.

Ukończ wszystkie te zadania i przygotuj się na następny sezon, który wydaje się być oparty na skórkach Chrome. Pobierz Fortnite teraz za darmo z oficjalnej strony internetowej lub graj za pomocą XCloud.

Sprawdź także tę listę najlepszych bitew królewskich do grania na urządzeniach mobilnych!Źródło : https://www.pocketgamer.com/fortnite-battle-royale/chapter-3-season-3-wrap-up/