Sezon 8 „Fortnite” może dostać crossover „Monopoly”


Fortnite administratorzy danych odkryli wiele Monopolzasoby tematyczne w plikach gry, co sugeruje, że gra planszowa pojawi się w Battle Royale w sezonie 8, rozdział 2.

Jak zauważył PCGamesN, dataminerzy odkryli kosmetyki – najwyraźniej mające pojawić się w sezonie 8 – zawierające wszelkiego rodzaju klasyki Monopol dane liczbowe. Obejmuje to starsze tokeny, takie jak Battleship, Top Hat i Racecar, oraz nowsze, takie jak Ducky, Penguin i T-Rex.

W sumie wydobyto osiem tokenów i prawdopodobnie zostaną one zaimplementowane jako back bling. Komentując rzekomy crossover, partner Epic Games Shiina powiedział, że przeciek jest „tak dziwny” i dodał, że „wydaje się, że żaden twórca treści nie otrzymał przedmiotów, żadnych ogłoszeń, nic”.

Ze względu na względną ciszę Epic Games, Shiina sugeruje, że crossover przyniesie również rzeczywisty Monopol tryb jako LTM (tryb ograniczony czasowo) w wersji 18.10. Fani będą musieli poczekać i zobaczyć, co z tego wyniknie Monopol crossover, ponieważ Epic Games nie skomentowało kopalni danych.

Wcześniej w tygodniu Fortnite zawierał crossover z Balenciaga, marką modową z siedzibą w Hiszpanii. Poza dodaniem różnych kosmetyków w grze, crossover zaowocował zwykłą bielą Fortnite koszula z ceną wywoławczą 995 USD (726 GBP). Jeśli chodzi o zawartość w grze, crossover dodał cztery nowe stroje i różnorodne elementy kosmetyczne.

Epic Games potwierdziło również, że zdobywanie XP w sezonie 8 otrzyma „różnorodne ulepszenia” po tym, jak społeczność zauważyła, że ​​postęp XP wydaje się znacznie wolniejszy w tym sezonie. Studio udostępni zmiany, które wprowadza 28 września.

W innych wiadomościach Blizzard podzielił się pierwszym spojrzeniem na Bastion w Obserwacja 2, który otrzymał „dużą przeróbkę” od pierwszej gry. W sequelu jego nowe umiejętności będą obejmować odbijający się granat i superumiejętność trybu artyleryjskiego.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4BF18A83C54F4ABBB9F65785071EB461&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_au%2Fnews%2Fgaming-news%2Ffortnite-season-8-could-be-getting-a-monopoly-crossover-3055421&c=6180103039974143414&mkt=fr-fr