Sezon 5 Fortnite wciśnie się pod koniec roku


Fortnite wraca do domu na święta.

Epic ujawnił datę ostatniego sezonu Fortnite.

Scenarzysta Tom Henderson ujawnił, że rozdział 3, sezon 5 wypadnie 5 grudnia 2022 r. Należy pamiętać, że Tom nie jest oficjalnym pracownikiem Epic Games.

FortniteSezony to 90-dniowe wydarzenia z kilkoma wydarzeniami w grze i zawartością. Najbardziej zagorzali fani gry mogą znaleźć największą wartość w wydarzeniach na żywo, które posuwają naprzód znacznie rozbudowaną fabułę w grze. Uwzględniono również tryby ograniczone czasowo lub LTM. Są to listy odtwarzania, które dodają rozgrywce szczególnego charakteru, czasami pasując do motywu sezonu. A potem jest Przepustka Bitewna.

FortniteBattle Pass to funkcja, która oferuje 100 unikalnych nagród, które możesz zdobyć, jeśli zdołasz awansować w grze 100 razy w czasie trwania sezonu. A w dzisiejszych czasach, jeśli zajdziesz wystarczająco daleko, możesz dalej zdobywać nagrody powyżej 100. poziomu. Chociaż istnieje darmowa wersja Battle Pass, prawdziwa akcja jest w płatnej Battle Pass, która oferuje znacznie większą liczbę nagród, zasadniczo dając płatnym graczom znaczną przewagę nad darmowymi graczami.

Oczywiście ta zapowiedź jest znacznie wcześniejsza niż rozdział 3, sezon 4, który ma się pojawić w dowolnym momencie po 18 września 2022 roku, czyli po zakończeniu trzeciego sezonu rozdziału 3. Firma Epic oficjalnie ogłosiła, że ​​w nadchodzącym sezonie pojawią się spraye, AKA, graffiti. Jeśli chodzi o fabułę, na wyspę spadła kometa, a odłamki stały się nowymi interesującymi miejscami na mapie. Jeśli znajdziesz się w jego kraterach, możesz podnieść świecące skały i zmienić poziom grawitacji.

Nieoficjalnie oczekuje się, że przepustka bojowa do rozdziału 3 sezonu 4 będzie zawierać Spider-Gwen i być może Milesa Moralesa, a także nową wersję Hulkbustera i skórki Miausclesa. Istnieją nawet spekulacje, że Brie Larson będzie podążać za przykładem Dwayne’a Johnsona grając The Foundation, gdy wypowiada tajemniczy, prawdopodobnie niegodny zaufania, The Paradigm.

Pod względem fabuły, Fortnite obecnie zajmuje się ujawnieniem Siedmiu, nowej frakcji składającej się z siedmiu członków, która zobowiązała się uratować Zero Point od frakcji zwanej Wyobrażonym Zakonem, znanej w skrócie jako IO. Fundacja, członek Siódemki, postanowiła uratować Jonesy’ego przed IO i aktywnie rekrutuje Looperów do pomocy w walce z nimi. Fundacja twierdzi, że jeśli mogą pokonać IO i wyzwolić Zero Point, wszyscy mogą uciec z pętli. Jednak, aby osiągnąć ten cel, będą musieli ponownie złożyć Siedmiu, w tym Paradygmat. Pozostali członkowie Siódemki nie ufają już Paradygmatowi, ale najwyraźniej będą potrzebować jej pomocy, aby zakończyć misję wyzwolenia punktu zerowego.

Ale możesz zapomnieć o tym wszystkim, jeśli chcesz i po prostu wskoczyć do intelektualnych crossoverów i bawić się z przyjaciółmi. Czy grasz Fortnite dla zabawy lub opowieści, jest na co czekać do końca 2022 roku.

Możesz przeczytać o wcześniejszych crossoverach Fortnite z postaciami Marvela tutaj.

Źródło: Świergot

Źródło : https://gameranx.com/updates/id/357990/article/fortnites-season-5-will-squeeze-into-the-end-of-the-year/