Ścieżki Fortnite Jam: wykorzystanie i źródła

Jam Tracks pojawi się w Fortnite: odkryj nowy tryb Festival Jam Stage!

Jamowe utwory w Fortnite

Utwory Jam w Fortnite to utwory w lobby, które będzie można edytować i remiksować w nadchodzącym trybie gry Festival Jam Stage, zaplanowanym na 9 grudnia. Ten tryb swobodny umożliwia dołączenie do innych graczy i zmianę nastroju, rytmu i tonu utworów w celu uzyskania spersonalizowanych wrażeń muzycznych. Możesz także zdobywać punkty Karnetu Bitewnego Festiwalu, uczestnicząc w tych jamach.

Jak korzystać z Jam Tracks w Fortnite

Możesz używać utworów Jam w Fortnite, umieszczając utwory w lobby w slocie Jam Tracks w swojej szafce. Od 9 grudnia te utwory będzie można odtwarzać w trybie Festival Jam Stage w Fortnite. Obecnie Jam Tracks nie działają w innych oficjalnych, epickich trybach gry. Ponieważ etap Jam nie został jeszcze udostępniony, szczegóły dotyczące sposobu ich wykorzystania w grze są niejasne.

Jak zdobyć nowe utwory Jam

Otrzymujesz nowe utwory Jam z utworów w lobby, które zdobywasz jako nagrody za przepustkę bojową lub kupujesz w sklepie. W opisie utworów w lobby w grze znajduje się obecnie adnotacja „Utwór Jam zostanie dodany w późniejszym terminie”. Oznacza to, że utwory Jam Tracks będą niczym więcej jak tylko możliwością wykorzystania w grze istniejących utworów w lobby.

Źródło: www.bing.com