Samochody o dużej mocy, nowa plaga sezonu „Fortnite”.

Nowy sezon „Fortnite” ma poważny problem z pojazdami, które są po prostu zbyt mocne. Ta nowa mechanika obejmuje nie tylko ciężko opancerzone pojazdy i dopalacze nitro, ale także broń i ulepszenia, które całkowicie destabilizują równowagę gry.

Dominacja samochodu w „Fortnite”

Wielu fanów jest niezadowolonych z nowego kierunku gry, który zdecydowanie faworyzuje pojazdy. Rzeczywiście, wygranie gry bez najbardziej ulepszonego pojazdu stało się prawie niemożliwe. Zmierzenie się z ośmioma samochodami jadącymi na pełnych obrotach, wyposażonymi w masywne wieże, utrudnia życie każdemu, kto porusza się po mapie pieszo.

Istnieją oczywiście bronie zdolne do zniszczenia tych pojazdów. Dodano nową broń, taką jak Pięści Nitro, aby spróbować przywrócić równowagę. Jednak o wiele łatwiej jest znaleźć samochód, niż zdobyć skuteczną broń, aby mu przeciwdziałać. Dodatkowo, jeśli gracz zmodyfikuje swój samochód lub odblokuje jeden z samochodów bossów w grze, zniszczenie go staje się jeszcze trudniejszym zadaniem.

W obliczu tego nowego problemu gracze „Fortnite” muszą szybko się dostosować, aby nie znaleźć się w niekorzystnej sytuacji w wyniku dominacji samochodów w rozgrywce.

Źródło: www.bing.com