Rywalizuj w 28 nowych, ciekawych turniejach Fortnite OG Skirmishes

Fortnite OG Skirmishes: powrót do źródeł turniejów Fortnite

W tym sezonie pojawia się nowa forma turnieju: Fortnite OG Skirmishes! Ale jak to działa i jak możesz w tym uczestniczyć?

Wydarzenia i turnieje związane z trybem rankingowym Fortnite

Flagowy turniej firmy Epic, FNCS, dobiegł końca. Nie oznacza to, że nie odbędą się inne wydarzenia. Nowe turnieje z nagrodami pieniężnymi będą organizowane w oparciu o tryb rankingowy Fortnite.

Turnieje, które będziemy organizować w tym sezonie, są następujące:

  • Potyczki OG – Wydarzenia OG bez wymagań rangi
  • Puchary rankingowe – osobne wydarzenia w zależności od pozycji w hierarchii
  • Puchary pieniężne zwycięstwa solo – format retro, z nagrodami pieniężnymi za każde zwycięstwo Royale
  • Puchary pieniężne Zero Build Victory – podobnie jak poprzednio, ale w trybie Duo i tylko w Zero Buildach

Potyczki w Fortnite OG

Puchary FN OG Skirmish to nowa forma konkurencyjnego turnieju stworzona specjalnie na potrzeby powrotu Rozdziału 1. Harmonogram Potyczek jest dość napięty, ponieważ sesje odbywają się co tydzień w różnych regionach.

Choć nazwane na cześć streamerów, te Potyczki są w zasadzie normalnymi turniejami, w których możesz wziąć udział. Nazwiska twórców treści są w dużej mierze nieistotne. Jest to w zasadzie normalny turniej, w którym możesz wziąć udział.

Nagrody: Czy w Fortnite OG Skirmishes oferowane są nagrody pieniężne?

Chociaż nazwa Skirmishes uległa zmianie, te nowe turnieje oferują nagrody pieniężne! Dokładne kwoty różnią się w zależności od regionu, ale nagrody mogą sięgać nawet 1000 dolarów dla najlepszych graczy, w zależności od wydarzenia, w którym weźmiesz udział.

Potyczka OG streamera

Dlaczego OG Skirmishes za każdym razem nazywane są na cześć streamera? Wygląda na to, że jest to sposób firmy Epic na podpisanie tych wydarzeń. Nadal będziemy widzieć wydarzenia odbywające się regularnie, z różnymi nazwami turniejów dla każdego serwera.

Celem jest oferowanie regularnych wydarzeń, ale o różnych nazwach, w zależności od serwera. Celem jest także zmienianie nagród i mapy co tydzień w miarę postępów w kolejnych sezonach. Najlepsze punkty lądowania w Fortnite OG i inne czynniki będą się zmieniać z sesji na sesję.

Turnieje te wydają się być ogólne i obejmują wiele różnych trybów. Gracze będą mogli rywalizować w różnych formatach przez cały czas trwania turniejów Fortnite OG. Dlatego fajnie będzie wziąć udział w kilku z tych turniejów i wrócić do rywalizacji w Rozdziale 1, po tylu latach.

Źródło: www.bing.com