Ruda kinetyczna Fortnite: lokalizacje i sposoby pokonywania odległości


Nowe wyzwanie Fortnite wymaga przebycia określonej odległości za pomocą rudy kinetycznej. Pokażemy Ci, gdzie znajduje się ruda i jak z nią podróżować.

Opanuj fizykę i magię dzięki Rudzie kinetycznej! | © Epic Games

Z Fortnite Rozdział 4, sezon 1 na wyspie nagle pojawiły się ogromne, fioletowe kamienie, zwane też Kinetic Ore, oferujące nowy sposób szybkiej podróży w Fortnite. Chociaż historia tego tajemniczego elementu nie została jeszcze ujawniona, jego zdolności kinetyczne są podobne do przedmiotów takich jak Hop Rocks z przeszłości. Podejrzewamy nawet, że skały chmielu wydobywano z rudy.

Zresztą w jednym z Cotygodniowe wyzwania Fortnite, Epic wymaga od graczy przebycia określonej odległości z rudą kinetyczną, aby wypróbować tę fajną funkcję. Po ukończeniu wyzwania gracz otrzyma łącznie 80 000 PD, co zapewni cały poziom przepustki bojowej! Chociaż wyzwanie nie jest zbyt trudne, jego ukończenie zajmie trochę czasu, więc jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Wszystkie lokalizacje rudy kinetycznej

Aby ukończyć wyzwanie, musisz przede wszystkim wiedzieć, gdzie znajduje się ruda kinetyczna. Pierwszy ląd w Shattered Slabs. Jest to lokacja w południowo-zachodniej części mapy. Jest tam dużo rudy kinetycznej. W rzeczywistości nie jest to trudne do zauważenia, ponieważ jest koloru fioletowego i dość duże. W sumie jest ich 17. Dokładne lokalizacje można znaleźć tutaj:

fortnite kinetisches erz
Wszystkie rudy kinetyczne w Fortnite. | © fortnite.gg

Jeśli nie chcesz stawić czoła wrogim graczom, radzimy wylądować w Rocky Docks, na zachód od Slabs. Znajduje się tu również pojedynczy, ogromny kamień. Aby ukończyć wyzwania teraz, wystarczy pokonać dystans z rudą.

Jak pokonywać dystans za pomocą rudy kinetycznej

Gdy będziesz gotowy, podejdź do rudy kinetycznej i uderz ją narzędziem do zbierania. Po kilku trafieniach staje się niestabilny i ładuje się. Do tej pory linia lotnicza powinna pojawić się na ekranie. W zależności od kąta, pod jakim w nią uderzysz, ruda kinetyczna przesunie się w odpowiednim kierunku.

Gdy ruda kinetyczna jest naładowana i gotowa do użycia, musisz przestać w nią uderzać i jak najszybciej stanąć na niej. Pamiętaj, aby nie stawać na krawędziach, bo możesz się poślizgnąć.

Jeśli staniesz na nim bezpiecznie, zabawa się rozpocznie, a kamień wystrzeli w powietrze. W tym wyzwaniu musisz pokonać łącznie 1900 metrów w pięciu etapach. Są one podzielone na etapy 50, 100, 250, 500 i 1000 metrów. Ukończenie każdego etapu daje 16 000 XP. Więc nie przegap wyzwania!Źródło : https://earlygame.com/fortnite/travel-distance-with-kinetic-ore