Rozmieść skaner w skarbcu w Fortnite

Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do nowych skarbców w grze Fortnite i zdobyć 25 000 punktów doświadczenia, instalując w nich skaner. Ta misja, będąca częścią czwartego sezonu Fortnite, rozdział 4, zaprasza Cię do przeprowadzenia napadu, aby ją ukończyć. Szczegółowo opisujemy kroki, które należy wykonać, aby z łatwością przeprowadzić udane włamanie.

Jak wdrożyć skaner w skarbcu Fortnite:

1. Zacznij od udania się do punktu orientacyjnego Relentless Retreat i wyląduj na poziomie gruntu.

2. Wejdź do budynku i zejdź po schodach.

3. W drodze do piwnicy jak najszybciej eliminuj strażników AI i wieżyczki.

4. Ubrany na biało ochroniarz będzie czekał na Ciebie na parterze, tuż przed szeregiem wiązek laserowych. To jedyny strażnik AI, którego będziesz musiał zniszczyć, aby uzyskać dostęp do skarbca.

5. Po pomyślnym wyeliminowaniu strażnika wróć i zbierz jego kartę-klucz do skarbca wycofania. Będziesz potrzebować do tego wolnego miejsca w ekwipunku.

6. Zachowaj ostrożność podczas przechodzenia przez wiązki lasera lub biegnij i użyj narzędzia do zbierania plonów, aby zburzyć drzwi antywłamaniowe, które opadną, gdy uruchomisz jedną z wiązek lasera.

7. Następnie włóż kartę dostępu do terminala, aby uzyskać dostęp do skarbca Bezlitosnego Odwrotu. Drzwi otworzą się dopiero za kilka sekund. Bądź cierpliwy.

8. Gdy już to zrobisz, wejdź w interakcję z białym konturem skanera na środku pomieszczenia, aby aktywować skaner wewnątrz skarbca.

9. Wszystko, co musisz zrobić, to zebrać wybraną mityczną broń i uciec ze skarbca.

Dobrze jest wiedzieć, że inny gracz może uzyskać dostęp do skarbca za Ciebie i że misja pozostanie otwarta dla Ciebie do ukończenia. Jeśli poczekasz do dalszej części gry, kiedy mniej graczy będzie walczyć o skarbiec, będziesz miał większą szansę na pomyślne ukończenie tej misji.

Często zadawane pytania:

Jak otworzyć zadanie skarbca w Fortnite?

Aby uzyskać dostęp do zawartości skarbca, musisz zdobyć kartę dostępu do skarbca, zabijając bossa w Fortnite Highcard. Bossowie ci pojawiają się w pobliżu skarbców, więc nie będziesz musiał pokonywać dużych odległości.

Co zawiera skarbiec w Fortnite?

Gdy już zdobędziesz kartę dostępu, udaj się do pobliskiego skarbca, gdzie znajdziesz duży wybór przedmiotów, w tym broń wysokiego poziomu, przedmioty lecznicze i nie tylko. Jeśli nie możesz zlokalizować skarbca, po prostu wyposaż się w kartę dostępu, a gra wskaże Ci, dokąd się udać.

Gdzie jest Highcard w Fortnite?

MEGA Miasto, Brutalny Bastion i Shattered Slabs to trzy lokalizacje, w których możesz znaleźć Highcard. Jedną z rzeczy, która odróżnia Highcarda od innych bossów, jest to, że pojawia się on w środku gry, a nie na początku. Gdy tylko zaczyna się formować drugi krąg burzy, Highcard i pozostali członkowie Akolitów Dzikiej Karty przekraczają szczelinę prowadzącą na wyspę.

Jak dopasować płomienie w Fortnite?

Aby przejść przez świątynię, gracze muszą znaleźć koksowniki umieszczone w tych samych miejscach na różnych piętrach. Następnie, aby dopasować paleniska w ukrytym pomieszczeniu do ich odpowiedników, muszą albo zgasić płomienie piecyków, albo je zapalić.

Dlaczego Fortnite usunął młotki?

Kontrowersyjny młotek, który niedawno został usunięty z Fortnite, zebrał pozytywne recenzje od graczy. Młot kontrabandy został tymczasowo usunięty z Fortnite po tym, jak twórcy ujawnili, że powoduje problemy w grze.

Co to jest skrzynia z dwoma kluczami w Fortnite?

Niektóre skrzynie Holo to „skrzynie z podwójnym kluczem” i aby uzyskać do nich dostęp, musisz użyć dwóch różnych kluczy Holo. Wysoki koszt otwarcia tych skrzyń z podwójnym kluczem wynika z tego, że zawsze zawierają one przedmioty na poziomie egzotycznym. Po prostu podejdź do skrzyni, wejdź z nią dwukrotnie w interakcję, aby umieścić w niej dwa Holo Keys, a następnie przejdź do następnego kroku.

Źródło: irnpost.com