Rozgrywający NFL Patrick Mahomes pojawił się w „Fortnite”


Jeden z najbardziej obiecujących młodych rozgrywających NFL oficjalnie dołączył do świata Fortnite. Patrick Mahomes z Kansas City Chiefs jest teraz grywalną postacią w grze, stając się pierwszym graczem NFL, który dołączył do Fortnite Seria ikon. Seria ma na celu uczczenie niektórych z najbardziej dynamicznych postaci kultury, przybliżając je do Fortnite publiczność.

Gracze będą mogli wybrać jeden z dwóch strojów Patricka dla swojej postaci w grze. Wraz z nową postacią ukazuje mentalność gladiatora Mahome i jego wyraźną miłość do keczupu. Postać Patricka Mahomesa pojawia się również z akcesoriami w grze i jego charakterystyczną emotką Showtime, którą będzie można kupić w sklepie Fortnite Sklep z przedmiotami 24 sierpnia. Dodatkowo fani mogą wziąć udział w turnieju i rywalizować w Pucharze Patricka Mahomesa 23 sierpnia o szansę wcześniejszego otrzymania stroju i plecaka Mahomesa. Na cześć Mahomesa w Fortnitefani otrzymają specjalną wystawę Tailgate Gladiators na parkingu GEHA Field At Arrowhead Stadium, zanim Patrick i Kansas City Chiefs zmierzą się z Green Bay Packers w czwartek, 25 sierpnia w przedsezonowej piłce nożnej.

W oświadczeniu dotyczącym przystąpienia FortniteMahomes powiedział,

„Stanie się częścią gry, w którą gram od tak dawna, to spełnienie marzeń. Włączyliśmy mój charakterystyczny styl od stóp do głów, dobrze się bawiliśmy z moją miłością do ketchupu i wiesz, że musiałem się na nich wyginać bionicznym ramieniem. Wspaniale było być zaangażowanym na każdym kroku w kreatywność i projektowanie mojego stroju. Zespół kreatywny Epic Games zmiażdżył naszą wizję – oglądanie obok siebie mojej emotki i mojej prawdziwej uroczystości z podpisem jest dość dzikie. Nie mogę się doczekać, aż fani to zobaczą.

gdzie indziej w grach sportowych, PGA Tour 2K23 ma datę premiery.Źródło : https://hypebeast.com/2022/8/nfl-patrick-mahomes-playable-character-fortnite-announcement