Fortnite Chapter 4 Season 3 – Premiera już niedługo!

Fortnite Chapter 4 Season 3 – Co wiemy?

Gracze Fortnite odliczają dni do długo oczekiwanego rozdziału 4 sezonu 3, ponieważ twórca gier, firma Epic Games, wprowadza ostatnie szlify nadchodzącego sezonu, którego premiera jest zaplanowana na początek czerwca. Pomijając wszelkie nieoczekiwane niepowodzenia, nowy sezon niezwykle popularnej gry online ma zadebiutować 9 czerwca.

Budując oczekiwanie, odsłonięto rzekomy zwiastun, najwyraźniej potwierdzający wcześniejsze przecieki, które wskazywały na temat sezonu.

Plotki na temat sezonu

Kilka tygodni temu sprytni twórcy Fortnite podzielili się spostrzeżeniami sugerującymi, że nadchodzący sezon wprowadzi tropikalną atmosferę, wraz z dżunglą i wulkanem na zaktualizowanej mapie. Chociaż wiarygodność tych przecieków pozostaje niepewna, niedawno wydany zwiastun jest zgodny z plotkami o tropikalnym motywie.

Nowości w grze

Poza oczekiwanymi zmianami map, Fortnite Rozdział 4 Sezon 3 obiecuje zupełnie nową Przepustkę Bitewną i potencjalnie ekscytujące funkcje rozgrywki. Niestety wygląda na to, że Epic Games nie będzie gospodarzem wydarzenia na żywo w okresie poprzedzającym rozpoczęcie sezonu.

Zwiastun

Entuzjaści Fortnite są zaintrygowani najnowszymi osiągnięciami, ponieważ zastanawiają się, co Epic Games ma dla nich tym razem. Wydaje się jednak, że przecieki dotyczące tematu sezonu były rzeczywiście dokładne, ponieważ początkowy zwiastun przedstawia żywe kolory przypominające tropikalną scenerię. Warto zauważyć, że zwiastun został udostępniony przez Hypex, cieszącego się dużą reputacją przeciekającego Fortnite, znanego z dostarczania precyzyjnych informacji i przecieków.

Kilka pytań

  • P1: Na jakich platformach można grać w Fortnite? Windows, macOS, Nintendo Switch, PlayStation, Xbox
  • P2: Kiedy wydano Fortnite? 26 września 2017 r

Oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialności: Autorem tej treści jest strona trzecia. Poglądy wyrażone tutaj są poglądami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie ręczy ani nie popiera żadnej z jej treści ani nie ponosi za nie odpowiedzialności w jakikolwiek sposób. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu upewnienia się, że wszelkie podane informacje i treści są prawidłowe, aktualne i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, związanych z raportem i jakąkolwiek jego zawartością.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=647108bdd3a34a1eb13e916c754ba9ad&url=https%3A%2F%2Feconomictimes.indiatimes.com%2Fnews%2Finternational%2Fus%2Ffortnite-chapter-4-season-3-teaser-leaked-hints-tropical-theme-all-you-need-to-know%2Farticleshow%2F100536016.cms&c=1450776616631521682&mkt=fr-fr.