Rozdział drugi Fortnite kończy się 4 grudnia wraz z „Koniec”


Postacie z Fortnite maszerują w stronę Królowej Sześcianów na ilustracji do wydarzenia kończącego Rozdział Drugi.

W grudniu zemsta zostanie pobita w kostkę.

Po ośmiu sezonach sześciennych dramatów FortniteDrugi rozdział dobiega końca w specjalnym wydarzeniu trafnie zatytułowanym „Koniec”. Jednorazowe wydarzenie w grze, które rozpocznie się 4 grudnia, sprawi, że gracze zmierzą się z Królową Sześcianów w bitwie o Wyspę.

Królowa Sześcianów od kilku tygodni unosi się nad środkiem mapy, drażniąc graczy ze swojej nieprzenikliwej tarczy, gdy rozprzestrzenia swoje zepsucie na Wyspie. Teraz nadszedł czas, aby jej tarcze opadły, a nasze działa skierowały się w górę, wystrzeliwując śmiercionośne pociski w niebo, aż albo Królowa Sześcianów upadnie, sygnalizując przejście do rozdziału trzeciego, albo wszyscy zginiemy, doprowadzając do końca Fortnite świat jaki znamy. Oto nadzieja na pierwszy wynik.

Czytaj więcej

Będziesz mógł ustawić się w kolejce do „The End” sam lub na imprezach do 16 na pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia o 16:00 czasu wschodniego 4 grudnia. Ponieważ jest to jednorazowe wydarzenie, Epic jest zachęcający wszystkim, aby nagrać swoje doświadczenia. Będziesz chciał wcześniej dostosować wszelkie ustawienia grafiki, ponieważ ustawienia będą niedostępne podczas wydarzenia.

Mówiąc o załatwianiu spraw z wyprzedzeniem, masz teraz półtora tygodnia na dokończenie zbierania wszelkich nagród w grze z rozdziału drugiego, sezonu ósmego, w tym ukończenie zadań Cube Queen, aby odblokować jej różne skórki i zebrać wszystkie opcje malowania dla sezonu specjalna skóra Toona Fish. Jeśli potrzebujesz wsparcia, w ten weekend nadchodzi wydarzenie z podwójnym doświadczeniem, a każdy gracz, który zaloguje się przed 4 grudnia, otrzyma w prezencie 225 000 PD.

Dopiero niedawno dostałem się do… Fortnite Ja jakoś udało mi się osiągnąć poziom 200 w sezonie ósmym kilka tygodni temu, zbierając wszystkie magiczne skórki jednorożca, wariacje kolorów Toona Fish i bity Cube Queen. Wszystko, co muszę teraz zrobić, to usiąść wygodnie, zrelaksować się i czekać na nadejście „Koniec”. Do zobaczenia, dzieci.Source : https://finance.yahoo.com/news/fortnite-chapter-two-ends-december-181500236.html