Rozdział 4 Fortnite przynosi grafikę nowej generacji i Geralta z bronią


Geralt zostanie dodany później, podczas gdy Doom Slayera można już odblokować za pomocą przepustki bojowej (zdjęcie: Epic Games)

Oprócz nowej mapy i mechaniki, Rozdział 4 Fortnite wprowadza więcej postaci gościnnych, takich jak Doom Slayer i Wiedźmin Geralt.

W weekend wydarzenie Fracture zakończyło zaskakująco krótki trzeci rozdział Fortnite, a po pewnym przestoju wkrótce nastąpił początek rozdziału 4.

Jak zwykle mapa wyspy została zniszczona, ale została zreformowana w przestrzeni kosmicznej, co oznacza, że ​​gracze będą musieli ponownie nauczyć się zwalniania lądu, a także przyzwyczaić się do wszystkich nowych mechanizmów i funkcji.

Co więcej, każdy, kto gra w tę grę na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC, może cieszyć się nowymi ulepszeniami graficznymi, które są możliwe tylko dzięki silnikowi Unreal Engine 5.

Środowiska stały się znacznie bardziej szczegółowe, ray tracing dodaje odbicia na błyszczących materiałach i wodzie, jest oświetlenie w czasie rzeczywistym, a niektóre świecące skórki rozpraszają światło na pobliskie obiekty.

Kolejne ulepszenie o nazwie Temporal Super Resolution oznacza również, że gra może zawierać te wysokiej jakości efekty wizualne przy zachowaniu wysokiej liczby klatek na sekundę.

Epic Games podaje więcej szczegółów na swojej stronie internetowej, chociaż prawdziwym mięsem i ziemniakami są nowe dodatki do rozgrywki i kamee postaci, ponieważ, jak można się było spodziewać, rozdział 4 potwierdził już kilka gościnnych gwiazd dla swojej przepustki bojowej.

Pierwszym z nich jest Doom Slayer z gier Doom firmy Bethesda, o którym mówiono mniej więcej rok temu. Jest jak dotąd jedyną dostępną postacią gościnną i można ją odblokować na poziomie 26 przepustki bojowej.

Czas jest nieco dziwny, biorąc pod uwagę, że występy gości Fortnite służą głównie do promowania i reklamowania innych produktów, ale Bethesda nie ma obecnie żadnych nowych planów związanych z Doomem i nie było nowego wpisu od Doom Eternal z 2020 roku.

Być może Bethesda wkrótce coś ogłosi (w tym tygodniu jest to The Games Awards), a może Epic Games było w stanie osiągnąć porozumienie tylko w sprawie włączenia Doom Slayera w tym nowym sezonie.

Zwiastun rozgrywki potwierdza również Geralta z gier Wiedźmin (obraz Geralta trzymającego pistolet i nitkującego zęby już boli nasz mózg), ale nie zdziw się, jeśli Epic Games dorzuci skórkę, która zmieni go w Henry’ego Cavilla (lub Liama ​​Hemswortha) z serial Netflixa.

Ponadto Fortnite drażni się z kolejnym crossoverem anime, szczególnie z serią superbohaterów My Hero Academia, chociaż zwiastun tylko krótko pokazuje, jak główny bohater Deku używa swoich supermocy do stworzenia fali uderzeniowej.

Wreszcie jest kolejna kamea Marvela, tym razem od Hulka, przedstawiona w kinowym zwiastunie jadącym motocyklem przez kosmos. Motocykle terenowe to kolejny nowy dodatek do Fortnite, który pozwala śmigać po mapie, wykonywać sztuczki i kontynuować strzelanie do przeciwników.

Inną główną inkluzją jest coś, co nazywa się Reality Augments. Są to zasadniczo wzmocnienia w połowie meczu, które będziesz losowo otrzymywać w odstępach czasu, a otrzymasz dwa na raz.

Jest ich 22, a strona internetowa Fortnite udostępniła kilka przykładów, takich jak Light Fingers, która sprawia, że ​​broń wykorzystująca lekką amunicję przeładowuje się szybciej, oraz Soaring Sprints, która pozwala skakać wyżej.

Firma Epic Games nie podała daty zakończenia pierwszego sezonu rozdziału 4, ale zawsze jest niezawodnym narzędziem do zbierania danych HYPEX na Twitterze twierdzi, że potrwa do 10 marca, więc masz trzy miesiące, aby zobaczyć wszystko, co sezon ma do zaoferowania.

Fortnite jest dostępny na Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Fortnite ignoruje Mistrzostwa Świata i wprowadza skórki piłkarskie Let Them Know przyjazne LGBTQ +

WIĘCEJ: To nudne demo stacji kolejowej Unreal Engine 5 to najlepsza grafika do gier wideo, jaką kiedykolwiek widziałeś

WIĘCEJ: Twórca Fortnite i Michael Madsen drażnią się z nową grą kryminalną na The Game Awards

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=638dddc677314b91b47256537e5c4ca8&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F12%2F05%2Ffortnite-chapter-4-brings-next-gen-graphics-and-geralt-with-a-gun-17878492%2F%3Fico%3Dtag-post-strip_item_3_entertainment&c=11152594093620028241&mkt=fr-fr