Rozczarowanie graczy Fortnite współpracą „Huge L” z One Piece

Gracze Fortnite wyrazili swoje rozczarowanie niedawnym crossoverem z One Piece, nazywając go „Huge L”. Ponieważ gra ma długą historię współpracy z popularnymi postaciami z anime, gracze pokładali duże nadzieje w tej konkretnej pozycji.

Wpływ crossoverów anime w Fortnite

Te crossovery anime w Fortnite mają ogromny wpływ na społeczności graczy i anime. Ta współpraca nie tylko pomaga udostępnić widzom Fortnite nowe odcinki anime, ale także świadczy o rosnącej popularności tego gatunku na całym świecie.

Fortnite ostatnio wpadł w crossovery anime, dodając dobrze znane postacie i moce do swojej zapętlonej wyspy. Przez lata gracze wydawali swoje V-dolce, aby zdobyć przedmioty kosmetyczne w grze oparte na ich ulubionych postaciach z anime, od Goku po All Mighta, a nawet odkryć ich umiejętności.

Rozczarowanie graczy Fortnite crossoverem One Piece

Crossover One Piece był wyczekiwany przez fanów anime od dawna. Teraz Fortnite wprowadził crossover, aby uczcić pojawienie się serialu Netflix opartego na tym popularnym anime, ale prawdopodobnie nie jest to to, czego się spodziewałeś. Podobnie gracze byli rozczarowani i nazwali ten crossover w mediach społecznościowych „Huge L”.

Kiedy ta wiadomość się rozeszła, wielu graczy Fortnite wyraziło wielkie rozczarowanie, mając nadzieję, że otrzymają elementy kosmetyczne w grze i wydarzenie typu crossover podobne do innych kolaboracji anime w grze. Wiele koncepcji skórek Luffy’ego i Roronoa Zoro krążyło w mediach społecznościowych przez lata i gracze oczekiwali, że będą dostępne w crossoverze.

Jeden z niezadowolonych fanów powiedział: „Nie chcemy ogromnego L+”. Inny dodał: „To wszystko? Czy to crossover One Piece? TO TYLKO SZALONY TRYB PIRACKI W TEMACIE ANIME.” Trzeci niezadowolony fan dodał: „Widziałem serię One Piece w akcji na żywo i serię Ashoka. Wielkim rozczarowaniem było to, że Fortnite przegapił wszelkie możliwości. »

Nie było żadnych dalszych doniesień ani plotek na temat crossovera One Piece, ale gracze Fortnite mogą odkryć wyspę, wprowadzając kod wyspy (7374-8187-1871) w grze lub zapisując ją na swoich listach odtwarzania, odwiedzając oficjalną stronę rozgrywki.

Źródło: www.bing.com