Rozczarowanie graczy Fortnite: Deku’s Smash psuje bieżący sezon

Moc Deku powraca do Fortnite wraz z aktualizacją v26.10. Ta współpraca z My Hero Academia nie jest specjalnie zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że najnowsza aktualizacja przyniosła także kolejną. Jednak ten legendarny przedmiot zawsze budził kontrowersje, a niektórzy gracze uważają nawet, że zrujnował cały sezon.

Deku’s Smash, kontrowersyjny przedmiot

Nie ma wątpliwości, że moc inspirowana anime jest potężna, ale w sezonie 4 dość łatwo jest jej przeciwdziałać. Oprócz Uderzenia Deku, firma Epic Games dodała także Ścianę Lodu Todoroki, która okazuje się być idealną kontracją.

Pomimo tych wad, wielu graczy jest niezadowolonych z tego przedmiotu i chce, aby został on szybko usunięty z gry.

Fortnite: reakcje graczy na Uderzenie Deku

Epic Games po raz kolejny dodało Deku’s Smash do zrzutów zaopatrzenia All Mighty. Te krople okresowo wpadają do bezpiecznej strefy i zawierają oba mityczne przedmioty My Hero Academia. Mimo że lodowa ściana stanowi doskonałą przeciwwagę dla innego mitycznego przedmiotu, wielu graczy nadal narzeka.

Gracz Reddita Little_Timmy_is_Back uważa, że ​​Epic Games zrujnowało doskonały sezon tym legendarnym przedmiotem. „Ten sezon został uznany za najlepszy w tym rozdziale. Była wyjątkowo dobrze zrównoważona. Mobilność była dobra. Wybór broni był sprawiedliwy i zrównoważony. Nie było żadnych przepotężnych mitycznych przedmiotów, które zrujnowałyby grę. Więc dlaczego, Epic… dlaczego musisz niszczyć tak piękną rzecz? Ten sezon nie potrzebował tych bzdur” – napisał zawodnik na Reddicie.

64BitDragon zwrócił uwagę, że Deku’s Smash opuści grę wraz z następną aktualizacją, co jest dla nich świetną wiadomością: „Dzięki Bogu. Według informacji o łatce wygląda na to, że zniknie w następnej aktualizacji. »

„Zawsze udaje im się wszystko zepsuć głupim dodatkiem” – napisał Fortnitesworstsniper, podczas gdy Drewskeet nazwał ten przedmiot niezwykle irytującym. Redditor allhailzamasu94 ma proste rozwiązanie wzmocnienia przedmiotu: „Trzeba go tylko poważnie osłabić”.

Wielu innych graczy Fortnite skarżyło się na ten przedmiot, a niektórzy nawet kpią z Epic Games za przywrócenie go. Biorąc jednak pod uwagę, że Fortnite ma ponad 500 milionów graczy, ciężko powiedzieć, czego dokładnie wszyscy chcą.

Nieuchronne odejście Deku’s Smash

Deku’s Smash zostanie usunięty z gry wraz z aktualizacją v26.20, która prawdopodobnie ukaże się 26 września. W międzyczasie gracze będą musieli nauczyć się używać Lodowej Ściany Todoroki i innych przedmiotów, aby mu przeciwdziałać.

Źródło: www.bing.com