Rozczarowanie graczy Fortnite crossoverem One Piece „Huge L”.

Gracze Fortnite byli rozczarowani nieoczekiwanym crossoverem w grze, który nazwali „wielką porażką”. Rzeczywiście, premiera nowej serii One Piece na Netfliksie została źle przyjęta przez graczy, którzy oczekiwali od gry czegoś innego.

Wpływ crossoverów anime w Fortnite

Crossovery anime w Fortnite mają duży wpływ na społeczności graczy i anime. Ta współpraca pozwala graczom odkrywać nowe odcinki anime i zademonstrować rosnącą popularność gatunku na całym świecie.

Fortnite rozszerzyło ostatnio swoją współpracę w zakresie anime, dodając do swojej wyspy dobrze znane postacie i moce. Gracze przez lata wydawali swoje V-dolce na zakup kosmetyków opartych na swoich ulubionych postaciach z anime, od Goku po All Mighta, a nawet mogli korzystać ze swoich umiejętności w grze.

Rozczarowanie graczy współpracą z One Piece

Gracze Fortnite byli rozczarowani ostatnią współpracą z One Piece, nazywając ją „wielką porażką”. Spodziewali się kosmetyków i wydarzenia typu crossover podobnego do innych kolaboracji anime w grze. Koncepcje skórek dla Luffy’ego i Roronoa Zoro krążą w mediach społecznościowych od lat, a gracze myśleli, że będą one dostępne podczas tej współpracy. Ale tak nie było.

Jeden z niezadowolonych fanów powiedział: „Wielka porażka + nie tego chcemy”. Inny dodał: „To wszystko? Czy to crossover z One Piece? TO TYLKO SZALONY TRYB PIRACKI Z TEMATEM ANIME.” Trzeci fan również wyraził swoje rozczarowanie, mówiąc: „Widziałem seriale akcji na żywo One Piece i serię Ashoka. Fortnite był wielkim rozczarowaniem, że nie zrobił więcej”. »

Na ten moment nie ma dalszych informacji na temat dalszej współpracy z One Piece w Fortnite. Gracze mogą jednak poznać wyspę, wprowadzając kod wyspy (7374-8187-1871) w grze lub dodając ją do swoich list odtwarzania, odwiedzając oficjalną stronę z atrakcjami.

Źródło: www.bing.com