Rock prawie potwierdza, że ​​jest podstawą w „Fortnite”


Od jakiegoś czasu Fortnite fani podejrzewali, że Dwayne „The Rock” Johnson miał coś do gotowania, a niedawne wideo, które gwiazda udostępniła na swoim Instagramie, dodaje poważnego paliwa do tego kuchennego ognia. Dziś wcześniej The Rock zamieścił na Instagramie reklamę swojego napoju energetycznego ZOA i chociaż film może nie wydawać się niczym niezwykłym dla przeciętnego widza, Fortnite entuzjastów wstrząsnęło kilka ładnych dzikich jajek wielkanocnych Johnsona rozrzuconych po całym klipie – w tym krótkie spojrzenie na maskę kultowego Fortnite postać Fundacji nosi w grze.

Oprócz hełmu, kilka innych artefaktów w filmie potwierdza teorię, że Johnson potajemnie głosi Fundację. Na przykład na stole aktora znajduje się rekwizyt, który wygląda jak coś prosto z popularnej gry battle royale. Johnson kilkakrotnie wspomina także o Zero Point, źródle energii znajdującym się w centrum kultowej wyspy Fortnite. Wreszcie, niektórzy fani podejrzewają nawet, że kamera obraca się w klipie – co wydaje się nieco nie na miejscu – faktycznie nawiązuje do Fortnite motyw „flipside” w rozdziale 3.

Wprowadzona w marcu Fundacja (która, chodź, nawet Dźwięki jak „The Rock”) jest jednym z Fortnites Seven, tajemnicza grupa metaludzi, która stara się walczyć z nikczemnym Wyobrażonym Zakonem w grze. Niemal natychmiast po wprowadzeniu postaci do gry, Fortnite fani zaczęli podejrzewać, że osobą stojącą za Fundacją był potajemnie Johnson, ponieważ jego budowa i głos miały wiele podobieństw z byłą gwiazdą WWE. Jakby tego było mało, Johnson następnie podsycił te plotki, udostępniając dziwny film, dokładnie taki sam, jak debiut, pozornie łącząc go z postacią.

Jeśli chodzi o to, dlaczego Johnson drażni się teraz ze swoim związkiem z grą, jest to bardzo prawdopodobne ze względu na fakt, że ForniteFinał rozdziału 2 już za dwa dni. Podczas gdy Epic Games utrzymywało zaangażowanie Johnsona we wszystkich różnych eskapadach Fundacji, prawdopodobnie wkrótce nadejdzie wielka odsłona.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=445261EA64284E21A8A9BA78FCFA93E6&url=https%3A%2F%2Fuproxx.com%2Fmovies%2Fdwayne-the-rock-johnson-fortnite-the-foundation%2F&c=10829032362844240642&mkt=fr-fr