Roblox inspiruje Fortnite i inne firmy zajmujące się grami wideo, aby zapewnić graczom większą moc

Seria New Economy Gateway rozwiązuje globalne problemy gospodarcze

Seria New Economy Gateway skupia regionalnych ekspertów, którzy dyskutują, analizują i proponują rozwiązania najpilniejszych problemów światowej gospodarki. Prelegenci poruszyli kwestię wpływu spowolnienia gospodarki światowej, rosnących cen żywności i energii, wstrząsów w łańcuchach dostaw oraz rosnącego ryzyka utraty zadłużenia publicznego.

Bloomberg Business of Sports: podążaj za pieniędzmi w sporcie

Bloomberg Business of Sports umożliwia śledzenie pieniędzy w świecie sportu, raportowanie transakcji, wynagrodzeń, umów sponsorskich i rokowań zbiorowych. Program zabierze Cię za kulisy świata sportu i wyjaśni, co to oznacza dla fanów i ich portfeli.

Skoncentruj się na klimacie: główne wyzwania dla planety

W tej sekcji omówiono wszystkie kwestie związane z klimatem, od najważniejszych aktualnych wiadomości dotyczących ochrony środowiska i ich wpływu na dużą skalę, po innowacyjne rozwiązania, które mogą odwrócić ten trend.

Dzisiejsze wiadomości

W dzisiejszych wiadomościach możemy w szczególności odnotować decyzję Francji o zezwoleniu na sprzedaż paliw ze stratą w celu ograniczenia inflacji, perspektywy EBC dotyczące obniżek stóp procentowych na 2024 r., wezwania członka EBC do rządów o kontrolowanie inflacji, globalną adaptację do wytyczne Fed w sprawie stóp procentowych, nadejście cyklonu Lee z silnymi wiatrami i ulewnymi deszczami oraz wiele innych.

Nowe trendy i możliwości

Na koniec oferujemy artykuły na temat nowych trendów i możliwości gospodarczych, począwszy od inwestycji giełdowych w sektorze odchudzania, przez zakłady na samoloty naddźwiękowe i sztuczną inteligencję, aż po wyceny spółek specjalizujących się w sztucznej inteligencji i nowych perspektywach, jakie oferuje technologia.

Teraz zapoznaj się ze wszystkimi wiadomościami dnia i odkryj najgorętsze tematy w światowej gospodarce!

Źródło: www.bing.com