Roblox inspiruje Fortnite i inne firmy zajmujące się grami, aby oddały władzę w ręce graczy

Czy chcesz być na bieżąco ze światowymi wiadomościami gospodarczymi i finansowymi? W takim razie pokochasz nowy projekt z serii „New Economy Gateway” w Maroku. Seria ta, skupiająca liderów regionalnych, oferuje dyskusje, analizy i rozwiązania najpilniejszych problemów gospodarczych naszych czasów. Wczoraj prelegenci poruszyli temat wpływu światowego pogorszenia koniunktury gospodarczej, rosnących cen żywności i energii, zakłóceń w łańcuchach dostaw oraz rosnącego ryzyka utraty zadłużenia przez państwa.

Świat sportu i jego problemy finansowe

Witamy w świecie biznesu sportowego z Bloomberg Business of Sports. Ten program zabierze Cię za kulisy świata sportu, informując o branżach, wynagrodzeniach, umowach reklamowych i negocjacjach zbiorowych. Wszystko, co dzieje się za kulisami branży sportowej, co ma wpływ na fanów i ich portfele.

Walka ze zmianami klimatycznymi

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o zmianach klimatycznych, od najważniejszych aktualnych problemów środowiskowych po ich znaczenie w skali globalnej, w tym innowacyjne rozwiązania, które mogą odwrócić ten trend.

Najnowsze trendy gospodarcze i finansowe

Zapoznaj się z wiadomościami gospodarczymi i finansowymi dzięki najnowszym informacjom o rynkach i firmach. Od sprzedaży paliwa ze stratą we Francji w celu walki z inflacją, przez perspektywy Europejskiego Banku Centralnego dotyczące stóp procentowych, po inwestycje w sztuczną inteligencję – nie przegapisz żadnej ważnej wiadomości.

Aby mieć pewność, że nie przegapisz żadnego z tych ekscytujących tematów, pozostań w kontakcie z Bloombergiem, Twoim niezawodnym i dokładnym źródłem informacji.

Źródło: www.bing.com