Rick Grimes z The Walking Dead dołącza do Fortnite, Daryl i Michonne Powrót do sklepu z przedmiotami


Niech ktoś powie Coralowi, err, Carlowi, że jego tata jest w Fortnite.

Firma Epic Games dodała do Fornite słynnego szeryfa, który stał się przywódcą zabijania zombie, Ricka Grimesa, i można go już kupić w sklepie z przedmiotami. Rick został dodany do sklepu z przedmiotami w ramach tegorocznego wydarzenia Fortnite: Koszmarów Czar, wprowadzając do gry klasyczne ikony uniwersalne, takie jak potwór Frankensteina, mumia i nie tylko.

Daryl Dixon i Michonne Hawthorne również zostali dodani do sklepu z przedmiotami Fortnite, aby uczcić przybycie Ricka, więc jeśli przegapiliście ich ostatnim razem, teraz jest wasza szansa. Osoby, które kupią Ricka, otrzymają jego standardowy strój, a także zimowy strój Ricka Grimesa.

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, Rick ma unikalny kilof, tylny bling i szybowiec, podobnie jak inne stroje dostępne do kupienia.

Epic Games dodało także skórki Lidera Krzyku Curdle (obok Potwora Frankensteina) i skórki Skeletara (obok Ricka) do ItemShopu wraz z Rickiem. Zobacz obrazek poniżej.

Rick kończy pierwszy tydzień kart do Fortnite: Koszmarów Czar, co oznacza, że ​​rozpocznie się ich kolejny tydzień i nikt nie zgaduje, jakie stroje i skórki mogą przynieść te karty. W innych wiadomościach, Venom i Carnage opuszczą Fortnite 18 października, i Stroje Ghoul Trooper i Brainiac są już dostępne w sprzedaży w ItemShopie.

Aby dowiedzieć się więcej o Fortnite, przeczytaj o tym jak Nadchodzą klasyczne potwory Universalu, a potem przeczytaj o dlaczego nie powinieneś spodziewać się, że przez lata pojawi się Fortnite na urządzeniach Apple.


Czy odbierzesz Ricka Grimesa w Fortnite? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/11/rick-grimes-from-the-walking-dead-joins-fortnite-daryl-and-michonne-return-to-item-shop