Reżyser anime zastanawia się, czy najlepsza emotka Fortnite zainspirowała ich najnowszy film


Fortnite to jedna z największych gier wideo na świecie, a jej taneczne emotikony stały się rozpoznawalne nawet dla najzwyklejszych graczy. Od nici dentystycznej po zginanie, gra pozwala graczom świętować zwycięstwa w dowolny sposób, a większość z tych tańców pochodzi z prawdziwego świata. A teraz popularny reżyser anime wypowiada się na temat swojego filmu i jego związku z jednym z Fortnitenajlepsze emotikony.

Cała sprawa wyszła na jaw, gdy Takayuki Hirao zrobił dla fanów AMA na Reddicie. To był tam reżyser Pompo: Kinofil odniósł się do jednej sceny z filmu, która stała się wirusowym memem. W końcu jeden klip z filmu pokazuje Nathalie wykonującą taniec z uniesionymi kciukami, tak jak ten z Fortniteale okazuje się, że reżyser nie wyrwał ruchów z gry.

Naprawdę, wygląda na to, że zespół z Japonii spopularyzował taniec i w ten sposób przykuł uwagę Hirao. Więc jeśli miałeś nadzieję znaleźć Fortnite pisanki w tym anime, możesz pomyśleć jeszcze raz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wyciek z Fortnite sugeruje, że wkrótce pojawi się Indiana Jones | Wydarzenie Naruto’s Fortnite ma fanów anime, którzy szaleją

„Jestem zaskoczony, że ten taniec jest popularnym memem w Ameryce” – powiedział reżyser na Reddicie. „W Japonii nazywa się to tańcem iine lub „kciuki w górę”. Dwa lata temu zespół o nazwie DA PUMP wydał piosenkę „USA” i wszyscy tańczyli w Japonii. Nathalie wyraża swoje emocje swoim ciałem. Więc kiedy jest zdezorientowana lub zdenerwowana, tańczy. A ponieważ piosenka nazywa się „USA” i jest w filmie wiele nawiązań do USA, pomyśleliśmy, że byłby idealny. Więc byłby to hołd!

Dla ciekawskich, który artysta zajął się tańcem jako pierwszy, nie było to DA PUMP. Japońska grupa umieściła taniec w teledysku nakręconym w 2018 roku. Ruchy zostały po raz pierwszy pokazane w teledysku „Shoot” BioBoy JB w 2017 roku. Taniec szybko stał się wirusowy, a Fornite zaadoptował go jako emotkę. A teraz Hirao uwiecznił wirusowe ruchy w jednym z najlepszych ostatnio filmów anime.

Co myślisz o tej emotce i jej związkach z anime? Chciałbyś zobaczyć Fortnite zająć się więcej anime? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej lub napisz do mnie na Twitterze @MeganPetersCB.

HT – ANN

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C184EC8FF14543BCA3CCCDD0F75D7778&url=https%3A%2F%2Fcomicbook.com%2Fanime%2Fnews%2Fanime-fortnite-dance-emote-pompo%2F&c=9901476333758089619&mkt=fr-fr