Rekorduj ruch w sieci Virgin Media O2 po powrocie oryginalnej mapy Fortnite

Według dostawcy usług internetowych aktualizacja Fortnite OG, która przywróciła oryginalną mapę gry, spowodowała rekordowy wzrost ruchu w sieci O2 należącej do Virgin Media.

Rejestr ruchu

W piątek 3 listopada, w dniu ponownego udostępnienia oryginalnej mapy, ruch pobierania osiągnął 154 000 terabajtów, co stanowi wzrost o 10% w porównaniu z poprzednim najbardziej pracowitym dniem w kwietniu tego roku.

Gry i aktualizacje

Virgin Media O2 stwierdziła, że ​​aktualizacje i premiery gier wideo regularnie dominowały na listach najpopularniejszych dni w ostatnich latach. Paul Kells, dyrektor ds. strategii i inżynierii sieci w Virgin Media O2, powiedział: „Przez lata odkryliśmy, że gry oraz ich częste i duże aktualizacje powodują rekordowe wykorzystanie danych w naszej sieci. Często zbiega się to z aktualizacją Call of Duty lub Warzone, dlatego ciekawie jest widzieć, że nasi klienci i fani Fortnite tak licznie wracają do trybu online. Dzięki naszej sieci gigabitowej i wiodącej w branży gwarancji Wi-Fi jest to idealny partner, który zapewni graczom przewagę nad konkurencją.

Imponujące liczby dla Fortnite

Tymczasem Fortnite pozostaje jedną z najpopularniejszych gier online. Wydawca Epic Games potwierdził, że premiera również pobiła własne rekordy, ogłaszając na X (wcześniej znanym jako Twitter), że sobota była „największym dniem w historii Fortnite, z udziałem ponad 44,7 miliona graczy i 102 milionami godzin gry.

Źródło: www.bing.com