Najlepsze mitów Fortnite: bronie crossover i unikalne umiejętności.

W Fortnite istnieją rzadkie przedmioty, zwane mitami, które są bardzo pożądane przez graczy. Chociaż większość z nich to bronie typu crossover, które były dostępne tylko przez ograniczony czas, to Fortnite stworzył kilka całkowicie unikalnych mitów. W tym artykule przedstawimy najlepsze dziesięć mitów, biorąc pod uwagę ich użyteczność i różnorodność umiejętności.

Na dziesiątym miejscu znajdują się Włócznie Grzmotów Atak Tytanów, które wprowadziły do gry dwa nowe mity. Potężna Włócznia Grzmotu jest świetna do niszczenia budynków, ale jest nieco słaba, jeśli chodzi o pokonywanie graczy. Na dziewiątym miejscu są Wybuchowe Batarangi Batmana, które nie wydają się zbyt potężne, ale jednocześnie są wystarczająco użyteczne, by być solidną opcją taktyczną.

Na ósmym miejscu znajduje się Repulsory Iron Mana, który ma dwie zupełnie różne funkcje: może unosić się w powietrzu i może strzelać samonaprowadzającymi się pociskami. Na siódmym miejscu jest Rękawica Nieskończoności, która daje graczowi zwiększenie prędkości i leczy posiadacza za każdym razem, gdy eliminuje przeciwnika.

Na szóstym miejscu znajduje się Uderzenie Deku, które jest świetne do ofensywy, ale jego naładowanie zajmuje bardzo dużo czasu. Ostrze Nieskończoności zajmuje pięć miejsc w ekwipunku, ale jest bardzo potężne. Na czwartym miejscu są Miecze Świetlne, które są znacznie bardziej charakterystyczne i zrównoważone.

Na trzecim miejscu znajduje się Chmura Nimbus, która pozwala jeździć na niej tylko osobom o czystym duchu. Można jej użyć do szybkiego poruszania się po mapie i unikania ataków. Na drugim miejscu jest Kamehameha, który zadaje wystarczające obrażenia, aby pokonać większość trafionych graczy. Na pierwszym miejscu są Sprzęt ODM, który jest bardzo skuteczny w walce i ma huśtawkę miecza w zwarciu.

Źródło: DualShockers.