Ranking każdej skórki przepustki bojowej w Fortnite Rozdział 4 Sezon 2


To nowy sezon Fortnitejako MEGA sezon jest tutaj. Przepustka bitewna i wyspa w tym sezonie są pod silnym wpływem anime i kultury japońskiej. Te projekty mają kilka dużych wahań, dostarczając kilka trafień i kilka chybień. Zamierzamy pokazać wam każdą nową skórkę postaci wprowadzoną w Przepustce Bitewnej i uporządkować je od najgorszej do najlepszej.

Aby lista była łatwiejsza do odczytania, połączymy style skórek dla każdej skórki i ocenimy je jako całość. Bez zbędnych ceregieli, uszeregujmy je Fortnite Rozdział 4 Sezon 2 skórki!

8. Grzmot

Thunder Fortnite Rozdział 4 Sezon 2
Michael Jackson spotyka Godzillę w tej osobliwej skórce.

Ta skóra jest bardzo dziwna. Lubię dziwne skórki, ale ta jest prawie zbyt dziwna. Ta humanoidalna jaszczurka, przypominająca skórę jednorożca Fabio Sparklemane, trochę mnie przeraża. Strój wygląda świetnie, ale sposób, w jaki wystawia język, trochę za bardzo przypomina mi, że to prawdziwy człowiek-jaszczur. To nie jest najgorsza skóra Fortnite historii, ale to trochę odpychające. Niektóre warianty stylów wyglądają lepiej.

7. Mistyka

Mystica Fortnite Rozdział 4 Sezon 2
Mystica ma wiele spraw do załatwienia.

Mystica wygląda tajemniczo dzięki ciekawym zestawieniom kolorystycznym i nastrojowym efektom mgły. To powiedziawszy, głowa jest trochę… Megamocny. Chociaż z pewnością nie przeszkadza w taki sam sposób jak Thunder, czuję, że jest jeszcze coś do życzenia na czubku głowy, aby dopełnić wygląd. Może gdyby efekty mgły obejmowały całą głowę, to by działało lepiej.

6. Highwire

Highwire Fortnite Rozdział 4 Sezon 2
Highwire ściga w swoim fursuit.

Fortnite zrobił to dla futrzaków. Podczas gdy oryginalna skórka Highwire jest o wiele bardziej subtelna, przyjęcie stylu Lidera stada jasno pokazuje, że jest to skórka inspirowana futrem. Chociaż to nie do końca moja bajka, nie mogę zaprzeczyć, że wygląda dobrze. Maska jest pełna postawy, postawa jest pełna osobowości, a kolory wspaniale razem wyglądają. Jestem pod wrażeniem tego.

5. Imani

Imani Fortnite Rozdział 4 Sezon 2
Porzucając sztuczki, Imani zapewnia styl.

Imani może być najbardziej stonowaną skórką w tej przepustce bojowej, ale absolutnie działa. Jest pewna siebie i stylowa, tekstury anime naprawdę sprawiają, że jest popularna w grze, a jej style dają jej wiele różnych wibracji do pracy. Mogę wyczuć, kim jest Imani jako osoba poprzez jej prezentację, a to wiele mówi o niej io niej Fortnite zespół, który pracował nad jej skórą.

4. Renzo

Renzo Fortnite Rozdział 4 Sezon 2
Elegancki niszczyciel Renzo wie, jak się ubrać, aby zaimponować.

Renzo Niszczyciel wygląda świetnie. Sposób, w jaki ich lewe oko błyszczy od czasu do czasu, zapewnia ostrość postaci, która jest prawie tak wyrazista jak strój. Płonąca grzywa wychodząca z głowy przypomina mi płonącą grzywę Kapitan Marvel w Marvel Cinematic Universe, ale Renzo są pokolorowane w bardziej spójny sposób, aby pasowały do ​​postaci. Jest zarówno futurystyczna, jak i staroświecka, co oznacza, że ​​ta skórka zawsze będzie modna.

3. Erena

Eren Attack on Titan Fortnite Rozdział 4 Sezon 2
Gwiazda Attack on Titan przechodzi do Fortnite.

Wielki crossover sezonu, skóra Erena pozostaje wierna jego Atak na Tytana pochodzenie, jednocześnie aktualizując swój model dla Fortnite. To, co najbardziej rzuca mi się w oczy, to praca nad teksturami w stylu anime w przypadku Erena. Czuje się dużo, dużo ostrzej niż poprzednie kolaboracje anime. Być może zaszły tam jakieś zmiany, a może ciemne kolory jego włosów i ubrań lepiej pasują do tych solidnych konturów anime. Twój przebieg może się różnić, biorąc pod uwagę twoje odczucia na temat materiału źródłowego, ale jest to solidna skóra.

2. Bezpańskie

Stray Fortnite Rozdział 4 Sezon 2
Stray oferuje świeże podejście do kultowego Drifta.

Pełne ujawnienie, Drift jest jedną z moich ulubionych skórek we wszystkich Fortnite. Nowa skórka Stray zawiera stroje, które odtwarzają kultowy zamaskowany wygląd Drift w nowych stylach, takich jak powyższy styl Renegade. Róż, biel i złoto są niewiarygodnie czyste i bardzo efektowne wizualnie. Animowane efekty błyskawic skórki trzaskają w oczach Straya i przyciągają twoje własne do postaci. To jest doskonała skórka, którą będę prowadził przez jakiś czas. Nie jest to jednak najbardziej oryginalne i dlatego numer jeden trafia do…

1. Mizuki

Mizuki Fortnite Rozdział 4 Sezon 2
Mizuki ubiera się, by zabijać, i to zabija.

To naprawdę fantastyczna skóra. Jest pewny siebie, elegancki, królewski, zabawny i zaciekły. Kolorystyka jest spójna i estetyczna, w sposób zarówno kuszący, jak i onieśmielający. Wymachiwanie wachlarzami Mizuki daje jej poczucie wdzięku, ale jej surowy wygląd i misterny nakrycie głowy sugerują, że nie należy z nią zadzierać. Uwielbiam tę skórkę i zasługuje na swoje miejsce na szczycie.

W ten sposób zamawialiśmy skórki Fortnite Rozdział 4 Sezon 2, ale co z tobą? Daj nam znać, jak oceniasz skórki w komentarzach poniżej, i śledź GameLuster, aby uzyskać więcej wiadomości o grach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640cebe0675348f588f60950fe904cc8&url=https%3A%2F%2Fgameluster.com%2Franking-every-battle-pass-skin-fortnite-chapter-4-season-2%2F&c=15256615957765307310&mkt=fr-fr