Ralph Lauren zanurza się w Metaverse dzięki współpracy Fortnite


Jesteśmy

Ralph Lauren (NYSE:RL) ogłosiło nowe partnerstwo z Epic Games, aby zadebiutować cyfrową kolekcję odzieży i akcesoriów w sklepie z przedmiotami Fortnite.

Firma poinformowała, że ​​jej kultowy kucyk Polo został specjalnie przeprojektowany dla pierwszy raz dla upamiętnienia współpracy z Fortnite

Cyfrowe stroje gotowe na Metaverse mają prezentować charakterystyczne dla Ralpha Laurena (RL) kunszt i rzemiosło, oddane w wysokiej wierności z niewiarygodnie bogatymi szczegółami. Oddzielna kolekcja fizycznych kapsuł przeniesie stroje do prawdziwego świata.

Ralph Lauren (RL) zorganizuje serię aktywacji, aby autentycznie zaangażować społeczność graczy, w tym wydarzenie inaugurujące transmisję na żywo na Twitchu, i będzie pierwszą luksusową marką, która będzie współorganizować turniej graczy w Fortnite.

„Nasza współpraca z Fortnite zapewni przełomowe wrażenia nowej społeczności graczy i konsumentów nowej generacji. Nasze partnerstwo reprezentuje całkowicie świeże spojrzenie na markę Ralph Lauren – projektowanie dla metaverse jako pierwsze – które jest całkowicie skoncentrowane na przyszłości.” zaktualizował Davida Laurena, dyrektora ds. marki i innowacji w Ralph Lauren.

Akcje Ralpha Laurena (RL) spadły 1,15% w poniedziałek po południu i spadły o ponad 24% od początku roku.

Zajrzyj do udziałów w funduszu Roundhill Ball Metaverse ETF.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6360223ea9f64200b0152c872e57f16e&url=https%3A%2F%2Fseekingalpha.com%2Fnews%2F3897960-ralph-lauren-dives-into-the-metaverse-with-fortnite-collaboration&c=10607069259343273404&mkt=fr-fr