Rainbow Royale powraca do Fortnite we wrześniu 2022 roku z nowymi darmowymi przedmiotami


W Fortnite dostępnych jest kilka popularnych trybów rozgrywki, a jeden z nich to Rainbow Royale. Oficjalny blog Epic Games wspomniał, że Rainbow Royale powróci do Fortnite we wrześniu 2022 roku. Wraz z najnowszą aktualizacją plików gry dodano kilka nowych ekranów ładowania i ścieżkę muzyczną do Rainbow Royale. Popularni eksploratorzy danych ujawnili, jakich kosmetyków gracze mogą spodziewać się w nadchodzącym wydarzeniu. Oto, co do tej pory ujawniono o pojawieniu się Rainbow Royale w Fortnite.

Oficjalny blog Epic podkreśla, że ​​gracze będą mogli zobaczyć kilka powracających darmowych przedmiotów z poprzedniego święta Rainbow Royale w Fortnite. Jeśli przegapiłeś zeszłoroczne świętowanie, możesz dostroić się w tym roku, aby zdobyć mnóstwo darmowych kosmetyków. Według popularnych eksploratorów danych @Szyna oraz @Xtigerhyperx2, kosmetyki obejmują dwa ekrany ładowania Rainbow Royale. Podobnie w plikach gry znajdował się pakiet muzyczny Rainbow Royale.

Związane z: Jak oswoić dziką przyrodę w jednym meczu w Fortnite?

Nowe stroje, takie jak Mazy i Veronica, mogą zostać wydane w tym samym czasie, gdy Rainbow Royale pojawi się w Fortnite. Podobnie Dreamer, skórka superbohatera DC została również ujawniona przez eksploratorów danych. To strój z serii DC i część zestawu Dreamer. To były kosmetyki, które do tej pory wyciekły, a fani spodziewają się zobaczyć je w następnej aktualizacji. Niebo w Fortnite zmieniło się i ma teraz tańczącą falę tęczowych świateł na całej mapie. Chociaż nie podano dokładnej daty powrotu Rainbow Royale, gracze mogą mieć oko na oficjalnego Fortnite Świergot aby uzyskać więcej aktualizacji.

Szukasz więcej zawartości Fortnite? Sprawdź Gdzie znaleźć ukrytą Dragon Ball na Dragon Ball Adventure Island w Fortnite w profesjonalnych przewodnikach po grach

Źródło : https://progameguides.com/fortnite/rainbow-royale-returns-to-fortnite-in-september-2022-with-new-free-items/