Przybycie Omni Mana do Fortnite: data premiery potwierdzona

Fortnite: premiera Omni Mana, co wiemy?

Wkrótce do Fortnite pojawi się nowy crossover, ale kiedy Omni Man pojawi się w Fortnite? Oto, co wiemy o dacie premiery Invincible Fortnite.

Fortnite miał mnóstwo crossoverów we wszystkich czterech rozdziałach, a najnowszy przynosi coś całkiem zabawnego. Invincible X Fortnite to nasza kolejna współpraca! Ta wydaje się zastępować nasze obecnie sezonowe skórki z kreskówek, podążając za funkcjami takimi jak Fortnite X My Hero Academia. Kiedy Omni Man pojawi się w Fortnite?
Oczekuje się, że nowy zestaw skórek zostanie wydany w ciągu zaledwie kilku dni. To nowy crossover, który wyciekł całkowicie od czasu ostatniej aktualizacji. To dopiero nasza druga gra w Fortnite OG i największa w tym okresie. Biorąc pod uwagę, że Epic przerabia oryginalną pulę łupów i najlepszą broń z rozdziału 1, prawdopodobnie możemy spodziewać się, że będzie to crossover wolny od mitów. Fajnie będzie zobaczyć, czy Epic zrobi coś poza skórkami, kiedy Omni Man pojawi się w Fortnite.

Data premiery Invincible Fortnite – kiedy Omni Man pojawi się w Fortnite?

Najnowszy crossover Fortnite jest już w plikach, ale kiedy Omni Man pojawi się w Fortnite? Czasami te kolaboracje wyciekają na długo przed czasem, ale zwykle, gdy znajdą się w aktach w tym stanie, w zasadzie już tam są. Ponieważ mamy ukończone wszystkie skórki i dodane do nich wszystkie elementy kosmetyczne, prawdopodobnie data premiery Invincible Fortnite nadejdzie dość szybko.
Najbardziej prawdopodobną datą premiery crossovera Fortnite Invincible jest kolejny reset sklepu z przedmiotami, który odbędzie się w ten weekend. W przeciwnym razie przekonamy się o tym na początku przyszłego tygodnia. Ponieważ kolejną aktualizację otrzymamy jeszcze w przyszłym tygodniu, jest mało prawdopodobne, że zajmie to tak dużo czasu. Albo Epic umieściłby to w tej aktualizacji, zamiast wcześniej ujawniać cały crossover. Zasadniczo możemy spodziewać się, że zawartość Invincible pojawi się w dowolnym momencie, ale raczej wcześniej niż później. Najbardziej prawdopodobny termin to 18 listopada i później.

Niezwyciężony X Fortnite

Nowy crossover wprowadza do gry kilka dużych skórek. Do gry dodano postacie z serii Amazon Invincible. Chociaż występują w niej superbohaterowie, ta seria jest nieco bardziej dorosła niż większość skórek z crossovera Marvela, które widzieliśmy w przeszłości. Zawsze są renderowane w stylu kreskówkowym, z filtrem anime Fortnite na górze. Podobnie jak skórki Fortnite X Dragon Ball i inne kolaboracje.
Autorka Fortnite, ShiinaBR, znalazła na Twitterze następujące zdjęcia nadchodzących skórek. Do tej pory wyciekły trzy skórki, które będą częścią crossovera Invincible X Fortnite, są to:
–Omni Człowiek
–Atomowa Ewa
– Niezwyciężony
Są to nowe skórki, ale spodziewamy się już także kilku dodatkowych kosmetyków. To są:
– Peleryna z tyłu od Atom Eve
– Torba na ramię Burger Mart
– Peleryna na plecach od Omni-Mana
– Head Back Bling od Immortal
– Ramię Kilofa Reanimana
– Kilofowe miecze subatomowe
– Kilof Buzdygan z War Women
– Najszybsza emotka Fastball
–Ekran ładowania Strażnika Wyspy

Ponieważ te skórki nie są jeszcze oficjalnie dostępne w sklepie z przedmiotami, nie jesteśmy pewni, w którym pakiecie zostaną dodane. Prawdopodobnie każda skórka będzie dostępna osobno jako część większego pakietu z kosmetykami. Pewnie się uzupełnią. Nie są to darmowe skórki do Fortnite, pewnie będą płatne.

Czy pojawią się jakieś przedmioty z gry?

Nowy crossover Invincible prawdopodobnie wypełnia w tym sezonie nasze anime i kreskówki, przynajmniej sądząc po jego wyglądzie. Jednak prawdopodobnie będzie różnica. Prawdopodobnie nie zobaczymy w grze przedmiotu dodanego z okazji nowego crossovera, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich crossoverów. Gra jest obecnie w Fortnite OG, co oznacza powrót do Rozdziału 1 wraz z oryginalną mapą. Chociaż wydanie Rozdziału w Sezonie 7 nie było całkowicie dokładne z pominięciem POI, takich jak Wulkan, w dużej mierze dotyczyło przedmiotów OG.
Prawdopodobnie nie zobaczymy nowego przedmiotu dodanego do tego wydarzenia. Chociaż rękawica Grapple Glove powróciła, można spodziewać się czegoś w grze od Omni Mana w Fortnite. Brutalność, jaką widzieliśmy w przypadku postaci z Mortal Kombat 1, nie wydaje się pasować do tej gry, zwłaszcza że Epic wprowadził w tym tygodniu kategorie wiekowe dla skórek Fortnite.
Oto, co wiemy o crossoverze Invincible X Fortnite. Całość wydarzenia ma się obecnie odbyć już wkrótce. W tym czasie skórki te zostaną dodane do sklepu z przedmiotami. Czasami skórki crossover nie wrócą do gry w przyszłości, więc rozsądnie będzie je kupić, jeśli jesteś fanem materiału źródłowego.

Źródło: www.bing.com